Четвертий випуск - 1999 рік

/Files/images/4-ий випуск.jpg


Вчителі:
  • Жеребецький Володимир Володимирович – вчитель хімії, директор
  • Борисюк Ольга Григорівна – вчитель англійської мови, завуч
  • Білик Леся Петрівна – вчитель української мови і літератури
  • Григораш Оксана Франківна – вчитель зарубіжної літератури
  • Будник Тамара Миколаївна – вчитель англійської мови, класний керівник
  • Мерещак Ольга Василівна - вчитель німецької мови
  • Данюк Олександра Іванівна – вчитель математики та медсанпідготовки
  • Паньків Галина Семенівна – вчитель інформатики, охорони життя і здоров’я
  • Баліцький Ігор Богданович – вчитель фізики та астрономії
  • Франчук Ярослава Ярославівна – вчитель історії та правознавства
  • Олійник Леонід Васильович – вчитель географії, основ економіки та ДПЮ
  • Яворська Зіна Миронівна – вчитель біології та основ екології
  • Газда Павло Григорович - вчитель фізичної культури
Класний керівник Будник Тамара Миколаївна
9 клас

/Files/images/Богдан в 9 класі.jpg

  • Бігус Микола Богданович
  • Борисюк Оксана Михайлівна
  • Варянка Марія Ярославівна
  • Васильчишин Марія Богданівна
  • Вітик Наталія Богданівна
  • Водянчук Ірина Михайлівна
  • Горба Віталій В’ячеславович
  • Гоца Ростислав Володимирович
  • Живуцька Галина Степанівна
  • Калінська Тетяна Михайлівна
  • Клепач Андрій Михайлович
  • Коваль Катерина Петрівна
  • Коковський Любомир Олексійович
  • Кохан Андрій Михайлович
  • Лишента Наталія Степанівна
  • Лис Оксана Мирославівна
  • Луцик Наталія Михайлівна
  • Ногас Надія Володимирівна
  • Паньків Богдан Васильович
  • Турчин Наталія Євгенівна
  • Чорнописька Оксана Іванівна
  • Шалай Оксана Любомирівна
  • Шперналь Наталія Іванівна
  • Юрах Олег Миколайович
  • Яремко Ольга Дмитрівна
Учні 11 класу – ІV-ий випуск (21 учень) 1999 рік
  • Бігус Микола Богданович золота медаль
  • Борисюк Оксана Михайлівна срібна медаль
  • Варянка Марія Ярославівна срібна медаль
  • Васильчишин Марія Богданівна золота медаль
  • Вітик Наталія Богданівна срібна медаль
  • Горба Віталій В’ячеславович срібна медаль
  • Гоца Ростислав Володимирович
  • Живуцька Галина Степанівна
  • Калінська Тетяна Михайлівна золота медаль
  • Клепач Андрій Михайлович
  • Коваль Катерина Петрівна
  • Коковський Любомир Олексійович срібна медаль
  • Кохан Андрій Михайлович золота медаль
  • Лишента Наталія Степанівна
  • Лис Оксана Мирославівна срібна медаль
  • Ногас Надія Володимирівна
  • Турчин Наталія Євгенівна срібна медаль
  • Чорнописька Оксана Іванівна
  • Шалай Оксана Любомирівна
  • Юрах Олег Миколайович
  • Яремко Ольга Дмитрівна
Вчились в гімназії, але вибули з певних причин в інші школи
  • Водянчук Ірина Михайлівна в Озернянську СШ 28.11.1998р.
  • Паньків Богдан Васильович в Київський фізико-математичний ліцей в 1997 році
  • Шперналь Наталія Іванівна вибула в Зборівську СШ №1 22.02.99 року

Стіннівка з нагоди 20-річчя гімназії

За гіперпосиланням можна скачати варіант у Wordi

https://drive.google.com/file/d/0B0M4rqDdXd9eWGotYTB1OWszenM/edit?usp=sharing

/Files/images/1999_м.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 220

Коментарi