Четвертий випуск - 1999 рік
Вчителі:
- Жеребецький Володимир Володимирович – вчитель хімії, директор
- Борисюк Ольга Григорівна – вчитель англійської мови, завуч
- Білик Леся Петрівна – вчитель української мови і літератури
- Григораш Оксана Франківна – вчитель зарубіжної літератури
- Будник Тамара Миколаївна – вчитель англійської мови, класний керівник
- Мерещак Ольга Василівна - вчитель німецької мови
- Данюк Олександра Іванівна – вчитель математики та медсанпідготовки
- Паньків Галина Семенівна – вчитель інформатики, охорони життя і здоров’я
- Баліцький Ігор Богданович – вчитель фізики та астрономії
- Франчук Ярослава Ярославівна – вчитель історії та правознавства
- Олійник Леонід Васильович – вчитель географії, основ економіки та ДПЮ
- Яворська Зіна Миронівна – вчитель біології та основ екології
- Газда Павло Григорович - вчитель фізичної культури
Класний керівник Будник Тамара Миколаївна
9 клас
- Бігус Микола Богданович
- Борисюк Оксана Михайлівна
- Варянка Марія Ярославівна
- Васильчишин Марія Богданівна
- Вітик Наталія Богданівна
- Водянчук Ірина Михайлівна
- Горба Віталій В’ячеславович
- Гоца Ростислав Володимирович
- Живуцька Галина Степанівна
- Калінська Тетяна Михайлівна
- Клепач Андрій Михайлович
- Коваль Катерина Петрівна
- Коковський Любомир Олексійович
- Кохан Андрій Михайлович
- Лишента Наталія Степанівна
- Лис Оксана Мирославівна
- Луцик Наталія Михайлівна
- Ногас Надія Володимирівна
- Паньків Богдан Васильович
- Турчин Наталія Євгенівна
- Чорнописька Оксана Іванівна
- Шалай Оксана Любомирівна
- Шперналь Наталія Іванівна
- Юрах Олег Миколайович
- Яремко Ольга Дмитрівна
Учні 11 класу – ІV-ий випуск (21 учень) 1999 рік
- Бігус Микола Богданович золота медаль
- Борисюк Оксана Михайлівна срібна медаль
- Варянка Марія Ярославівна срібна медаль
- Васильчишин Марія Богданівна золота медаль
- Вітик Наталія Богданівна срібна медаль
- Горба Віталій В’ячеславович срібна медаль
- Гоца Ростислав Володимирович
- Живуцька Галина Степанівна
- Калінська Тетяна Михайлівна золота медаль
- Клепач Андрій Михайлович
- Коваль Катерина Петрівна
- Коковський Любомир Олексійович срібна медаль
- Кохан Андрій Михайлович золота медаль
- Лишента Наталія Степанівна
- Лис Оксана Мирославівна срібна медаль
- Ногас Надія Володимирівна
- Турчин Наталія Євгенівна срібна медаль
- Чорнописька Оксана Іванівна
- Шалай Оксана Любомирівна
- Юрах Олег Миколайович
- Яремко Ольга Дмитрівна
Вчились в гімназії, але вибули з певних причин в інші школи
- Водянчук Ірина Михайлівна в Озернянську СШ 28.11.1998р.
- Паньків Богдан Васильович в Київський фізико-математичний ліцей в 1997 році
- Шперналь Наталія Іванівна вибула в Зборівську СШ №1 22.02.99 року
Стіннівка з нагоди 20-річчя гімназії
За гіперпосиланням можна скачати варіант у Wordi
https://drive.google.com/file/d/0B0M4rqDdXd9eWGotYTB1OWszenM/edit?usp=sharing
Кiлькiсть переглядiв: 977