Дев’ятий випуск 2004 рік

/Files/images/9-ий випуск.jpg

Вчителі
  • Ковбасюк Ярослава Ярославівна – вчитель історії та правознавства, директор
  • Борисюк Ольга Григорівна – вчитель англійської мови, завуч
  • Кохан Надія Мирославівна – педагог-організатор, вчитель ОБЖ
  • Білик Леся Петрівна – вчитель української мови і літератури
  • Ключник Надія Степанівна – вчитель зарубіжної літератури
  • Мерещак Ольга Василівна – вчитель німецької мови
  • Данюк Олександра Іванівна – вчитель математики та медсанпідготовки, класний керівник
  • Паньків Галина Семенівна – вчитель фізики, інформатики
  • Бончак Богдан Павлович, Блищак Оксана Степанівна – вчителі фізики (7-9 клас)
  • Франчук Ярослава Ярославівна – вчитель історії та правознавства
  • Олійник Леонід Васильович – вчитель географії, основ економіки, ДПЮ, астрономії
  • Жеребецький Володимир Володимирович – вчитель хімії
  • Мартиняк Ірина Євгенівна – вчитель біології та екології
  • Довгань Мирослав Миколайович – вчитель музики
  • Коваль Володимир Васильович – вчитель креслення та образотворчого мистецтва
  • Газда Павло Григорович, Тимчишин Богдан Омелянович – вчителі фізичної культури
Класний керівник Данюк Олександра Іванівна, Мартиняк Ірина Євгенівна
Випускники( 9 клас)- 21 учень
  • Бортник Володимир Володимирович
  • Витвицький Андрій Анатолійович
  • Водянчук Павло Михайлович
  • Гладуш Надія Богданівна
  • Горбань Микола Михайлович
  • Дмитришин Ярослав Іванович
  • Дончак Сергій Сергійович
  • Жук Віталій Орестович
  • Задорожна Віра Антонівна
  • Лобур Іван Миколайович
  • Луців Ольга Петрівна
  • Лущ Оксана Василівна
  • Малецький Олег Миколайович
  • Мельник Ольга Михайлівна
  • Мисик Роман Володимирович
  • Назарчук Тетяна Василівна
  • Нечай Наталія Володимирівна
  • Плетюк Оксана Миколаївна
  • Семенина Антоніна Анатоліївна
  • Сидір Катерина Михайлівна
  • Сікотовський Тарас Ігорович
Випускники- 2004 року (14учнів)
  • Бортник Володимир Володимирович
  • Витвицький Андрій Анатолійович
  • Гладуш Надія Богданівна
  • Дмитришин Ярослав Іванович золота медаль
  • Жук Віталій Орестович срібна медаль
  • Задорожна Віра Антонівна золота медаль
  • Луців Ольга Петрівна золота медаль
  • Лущ Оксана Василівна
  • Малецький Олег Миколайович
  • Мельник Ольга Михайлівна золота медаль
  • Мисик Роман Володимирович
  • Назарчук Тетяна Василівна
  • Нечай Наталія Володимирівна золота медаль
  • Плетюк Оксана Миколаївна

Стіннівка з нагоди 20-річчя гімназії

За гіперпосиланням можна скачати варіант у Wordi

https://drive.google.com/file/d/0B0M4rqDdXd9eUTExeGNzNTl6RkU/edit?usp=sharing

/Files/images/2004_m.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 135

Коментарi