Десятий випуск 2005 рік

/Files/images/f3.jpg

Вчителі
  • Франчук Ярослава Ярославівна – вчитель історії та правознавства, директор
  • Борисюк Ольга Григорівна – вчитель англійської мови, завуч
  • Кохан Надія Мирославівна – педагог-організатор, вчитель ОБЖ
  • Борик Наталія Богданівна – вчитель української мови і літератури
  • Ключник Надія Степанівна – вчитель зарубіжної літератури
  • Будник Тамара Миколаївна – вчитель англійської мови
  • Мерещак Ольга Василівна – вчитель німецької мови
  • Паньків Галина Семенівна – вчитель математики, фізики, інформатики
  • Данюк Олександра Іванівна – вчитель медсанпідготовки
  • Бончак Богдан Павлович, Блищак Оксана Степанівна – вчителі фізики (7-9 клас)
  • Борисюк Надія Іванівна – вчитель історії
  • Олійник Леонід Васильович – вчитель географії, основ економіки, ДПЮ, астрономії
  • Жеребецький Володимир Володимирович – вчитель хімії
  • Кравець Наталія Богданівна – вчитель біології
  • Мартиняк Ірина Євгенівна – вчитель біології, хімії та екології
  • Довгань Мирослав Миколайович – вчитель музики
  • Коваль Володимир Васильович – вчитель креслення та образотворчого мистецтва
  • Газда Павло Григорович, Тимчишин Богдан Омелянович – вчителі фізичної культури
Класний керівник Паньків Галина Семенівна (5-9), Борик Наталія Богданівна(10-11)
Випускники( 9 клас)
  • Балицький Володимир Іванович
  • Бартош Вікторія Петрівна
  • Берестецький Артур Васильович
  • Білик Володимир Леонідович
  • Борисюк Дмитро Ярославович
  • Вітрух Наталія Ігорівна
  • Дзядикевич Роман Юрійович
  • Жук Богдан Орестович
  • Квачан Олена Ігорівна
  • Кубант Галина Юріївна
  • Курило Василь Михайлович
  • Лисюк Руслана Ігорівна
  • Олійник Іван Леонідович
  • Олійник Оксана Дмитрівна
  • Сухецька Світлана Михайлівна
  • Таран Назарій Олександрович
  • Цідило Богдана Богданівна
Випускники- 2005 року( 12 учнів)
  • Бартош Вікторія Петрівна золота медаль
  • Берестецький Артур Васильович
  • Борисюк Дмитро Ярославович золота медаль
  • Дзядикевич Роман Юрійович золота медаль
  • Жук Богдан Орестович золота медаль
  • Квачан Олена Ігорівна золота медаль
  • Кубант Галина Юріївна срібна медаль
  • Курило Василь Михайлович
  • Олійник Іван Леонідович золота медаль
  • Олійник Оксана Дмитрівна золота медаль
  • Сухецька Світлана Михайлівна золота медаль
  • Цідило Богдана Богданівна

Стіннівка з нагоди 20-річчя гімназії

За гіперпосиланням можна скачати варіант у Wordi

https://drive.google.com/file/d/0B0M4rqDdXd9ec1lfNG1OakkzRUk/edit?usp=sharing

/Files/images/2005_m.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 94

Коментарi