Десятий випуск 2005 рік
Вчителі
- Франчук Ярослава Ярославівна – вчитель історії та правознавства, директор
- Борисюк Ольга Григорівна – вчитель англійської мови, завуч
- Кохан Надія Мирославівна – педагог-організатор, вчитель ОБЖ
- Борик Наталія Богданівна – вчитель української мови і літератури
- Ключник Надія Степанівна – вчитель зарубіжної літератури
- Будник Тамара Миколаївна – вчитель англійської мови
- Мерещак Ольга Василівна – вчитель німецької мови
- Паньків Галина Семенівна – вчитель математики, фізики, інформатики
- Данюк Олександра Іванівна – вчитель медсанпідготовки
- Бончак Богдан Павлович, Блищак Оксана Степанівна – вчителі фізики (7-9 клас)
- Борисюк Надія Іванівна – вчитель історії
- Олійник Леонід Васильович – вчитель географії, основ економіки, ДПЮ, астрономії
- Жеребецький Володимир Володимирович – вчитель хімії
- Кравець Наталія Богданівна – вчитель біології
- Мартиняк Ірина Євгенівна – вчитель біології, хімії та екології
- Довгань Мирослав Миколайович – вчитель музики
- Коваль Володимир Васильович – вчитель креслення та образотворчого мистецтва
- Газда Павло Григорович, Тимчишин Богдан Омелянович – вчителі фізичної культури
Класний керівник Паньків Галина Семенівна (5-9), Борик Наталія Богданівна(10-11)
Випускники( 9 клас)
- Балицький Володимир Іванович
- Бартош Вікторія Петрівна
- Берестецький Артур Васильович
- Білик Володимир Леонідович
- Борисюк Дмитро Ярославович
- Вітрух Наталія Ігорівна
- Дзядикевич Роман Юрійович
- Жук Богдан Орестович
- Квачан Олена Ігорівна
- Кубант Галина Юріївна
- Курило Василь Михайлович
- Лисюк Руслана Ігорівна
- Олійник Іван Леонідович
- Олійник Оксана Дмитрівна
- Сухецька Світлана Михайлівна
- Таран Назарій Олександрович
- Цідило Богдана Богданівна
Випускники- 2005 року( 12 учнів)
- Бартош Вікторія Петрівна золота медаль
- Берестецький Артур Васильович
- Борисюк Дмитро Ярославович золота медаль
- Дзядикевич Роман Юрійович золота медаль
- Жук Богдан Орестович золота медаль
- Квачан Олена Ігорівна золота медаль
- Кубант Галина Юріївна срібна медаль
- Курило Василь Михайлович
- Олійник Іван Леонідович золота медаль
- Олійник Оксана Дмитрівна золота медаль
- Сухецька Світлана Михайлівна золота медаль
- Цідило Богдана Богданівна
Стіннівка з нагоди 20-річчя гімназії
За гіперпосиланням можна скачати варіант у Wordi
https://drive.google.com/file/d/0B0M4rqDdXd9ec1lfNG1OakkzRUk/edit?usp=sharing
Кiлькiсть переглядiв: 619