Чотирнадцятий випуск 2009 рік
Вчителі
- Ковбасюк Ярослава Ярославівна – вчитель історії та правознавства, директор
- Борисюк Ольга Григорівна – вчитель англійської мови, завуч
- Кохан Надія Мирославівна – педагог-організатор, вчитель фізики та ОБЖ
- Гуменна Галина Євгенівна – вчитель української мови і літератури
- Ключник Надія Степанівна – вчитель зарубіжної літератури
- Будник Тамара Миколаївна – вчитель англійської мови
- Стецюк Ірина Володимирівна – вчитель німецької мови
- Паньків Галина Семенівна, Блищак Оксана Степанівна – вчителі фізики, інформатики
- Данюк Олександра Іванівна – вчитель математики, медсанпідготовки
- Бігус Микола Богданович, Чорняк Ярослав Михайлович – вчителі історії
- Олійник Леонід Васильович – вчитель географії, основ економіки, ДПЮ, астрономії
- Жеребецький Володимир Володимирович – вчитель хімії
- Кравець Наталія Богданівна – вчитель біології
- Мартиняк Ірина Євгенівна – вчитель біології, хімії та екології
- Довгань Мирослав Миколайович – вчитель музики
- Коваль Володимир Васильович – вчитель трудового навчання(креслення) та образотворчого мистецтва
- Тимчишин Богдан Омелянович, Бардокін Роман Миколайович– вчителі фізичної культури
Класний керівник Гуменна Галина Євгенівна
Випускники( 9 клас)
- Баранець Галина Петрівна
- Басараба Уляна Іванівна
- Башуцький Володимир Васильович
- Буроніч Марія Павлівна
- Владимир Ірина Михайлівна
- Вонс Павло Володимирович
- Гриник Святослав Васильович
- Данилюк Андрій Михайлович
- Доскоч Роксоляна Андріївна
- Кавецький Юрій Євгенович
- Кудрявцев Юрій Васильович
- Лобур Ольга Василівна
- Майкович Ірина Іванівна
- Матвіїшин Михайло Вікторович
- Остапчук Віктор Олегович
- Паньків Іванна Михайлівна
- Повняк Ірина Ігорівна
- Поцілуйко Мар'яна Богданівна
- Теплицький Любомир Любомирович
Випускники 2009 року( 13 учнів)
- Баранець Галина Петрівна
- Басараба Уляна Іванівна
- Башуцький Володимир Васильович срібна медаль
- Владимир Ірина Михайлівна
- Вонс Павло Володимирович
- Гриник Святослав Васильович
- Доскоч Роксоляна Андріївна
- Лобур Ольга Василівна
- Майкович Ірина Іванівна
- Матвіїшин Михайло Вікторович золота медаль
- Остапчук Віктор Олегович
- Паньків Іванна Михайлівна
- Поцілуйко Мар'яна Богданівна
Стіннівка з нагоди 20-річчя гімназії
За гіперпосиланням можна скачати варіант у Wordi
https://drive.google.com/file/d/0B0M4rqDdXd9eaW9iY1owNlo2cDg/edit?usp=sharing
Саму презентацію про випускників можна переглянути та завантажити собі за гіперпосиланням
https://drive.google.com/file/d/0B1SX7S4ewfUfc21KeFJ2S0ZVUmM/edit?usp=sharing
Кiлькiсть переглядiв: 722