Дев'ятнадцятий випуск 2014 рік

/Files/images/IMG_1547.jpg


















Вчителі:
  • Ковбасюк Ярослава Ярославівна – директор, вчитель історії та правознавства
  • Борисюк Ольга Григорівна – завуч
  • Кохан Надія Мирославівна– педагог-організатор, вчитель фізики та основ здоров'я
  • Будник Тамара Миколаївна– вчитель англійської мови
  • Ленар Галина Прокопівна - вчитель християнської етики та української мови і літератури
  • Ключник Надія Степанівна – вчитель зарубіжної літератури та технологій
  • Стецюк Ірина Володимирівна, Николишин Наталія Василівна - вчителі німецької мови , класні керівники
  • Данюк Олександра Іванівна – вчитель математики та медсанпідготовки
  • Паньків Галина Семенівна - вчитель інформатики, фізики, астрономії
  • Чорняк Ярослав Михайлович, Сухорибко Микола Іванович – вчителі історії
  • Олійник Леонід Васильович – вчитель природознавства, географії, основ економіки, ДПЮ
  • Мартиняк Ірина Євгенівна – вчитель біології, хімії та екології
  • Довгань Мирослав Миколайович – вчитель музики
  • Балтарович Мар’яна Михайлівна, Хухрик Анна Йосипівна - вчителі художньої культури та образотворчого мистецтва
  • Бардокін Роман Миколайович, Худик Любов Володимирівна – вчителі фізичної культури
Класні керівники: Стецюк Ірина Володимирівна (5-6 клас), Николишин Наталія Василівна(7-11 клас), Данюк Олександра Іванівна (11 клас)

/Files/images/z_758df8f9.jpg
















Випускники 9-го класу
  • Бартош Олександр Віталійович
  • Бігус Віктор Васильович
  • Бобко Юлія Олегівна
  • Ганьбергер Віталія Ігорівна
  • Голояд Леся Андріївна
  • Гуменна Іванна Мирославівна
  • Добуш Софія Ігорівна
  • Завербна Марія Іванівна
  • Іванюк Тетяна Ігорівна
  • Лущ Ольга Василівна
  • Матлах Михайло Анатолійович
  • Медвідь Роман Іванович
  • Мурашова Ольга Олександрівна
  • Плоский Сергій Володимирович
  • Семенець Тетяна Олександрівна
  • Слюсарчук Михайло Андрійови
  • Стельмах Юлія Володимирівна
Випускники 11-го класу
  • Бартош Олександр Віталійлович золота медаль
  • Бігус Віктор Васильович золота медаль
  • Бобко Юлія Олегівна
  • Ганьбергер Віталія Ігорівна золота медаль
  • Голояд Леся Андріївна
  • Добуш Софія Ігорівна срібна медаль
  • Завербна Марія Іванівна золота медаль
  • Іванюк Тетяна Ігорівна
  • Лущ Ольга Василівна
  • Матлах Михайло Анатолійович
  • Плоский Сергій Володимирович

/Files/images/2014-b.jpg/Files/images/v2014-1.jpg/Files/images/5fb4b3.jpg/Files/images/1d5f309d.jpg


/Files/images/1d4cf798.jpg

/Files/images/1d763f42.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 41

Коментарi