П’ятнадцятий випуск 2010 рік

/Files/images/15-ий випуск.jpg





















Вчителі
  • Ковбасюк Ярослава Ярославівна – вчитель історії та правознавства, директор
  • Борисюк Ольга Григорівна – вчитель англійської мови, завуч
  • Кохан Надія Мирославівна – педагог-організатор, вчитель фізики та ОБЖ
  • Білик Леся Петрівна, Гуменна Галина Євгенівна – вчитель української мови і літератури
  • Ключник Надія Степанівна – вчитель зарубіжної літератури
  • Будник Тамара Миколаївна – вчитель англійської мови
  • Стецюк Ірина Володимирівна, Николишин Наталія Василівна – вчителі німецької мови
  • Паньків Галина Семенівна – вчитель математики, фізики, астрономії, інформатики
  • Бігус Микола Богданович, Чорняк Ярослав Михайлович – вчителі історії
  • Олійник Леонід Васильович – вчитель географії, основ економіки, ДПЮ
  • Кравець Наталія Богданівна – вчитель біології
  • Мартиняк Ірина Євгенівна – вчитель біології, хімії та екології
  • Данюк Олександра Іванівна – вчитель медсанпідготовки
  • Довгань Мирослав Миколайович – вчитель музики
  • Коваль Володимир Васильович – вчитель трудового навчання(креслення) та образотворчого мистецтва
  • Газда Павло Григорович, Бардокін Роман Миколайович– вчителі фізичної культури
Класний керівник Білик Леся Петрівна, Чорняк Ярослав Михайлович

/Files/images/14-ий.jpg




















Випускники( 9 клас)
  • Бобко Тарас Олегович
  • Вербіцька Ганна Володимирівна
  • Владимир Марія Борисівна
  • Гунька Марія Михайлівна
  • Гуртовенко Інна Вікторівна
  • Дудар Петро Миколайович
  • Капшій Ольга Володимирівна
  • Лікоть Христина Володимирівна
  • Назарчук Оксана Василівна
  • Николишин Марія Павлівна
  • Пашко Павло Леонідович
  • Рум'яний Святослав Анатолійович
  • Субтельна Ірина Орестівна
  • Федоруца Ігор Анатолійович
  • Франків Ігор Петрович
  • Хворостяна Ольга Юріївна
  • Чарторинський Роман Ярославович
  • Чвартацька Юліана Володимирівна
  • Янч Марія Михайлівна
Випускники 2010 року( 10 учнів)
  • Бобко Тарас Олегович
  • Гуртовенко Інна Вікторівна
  • Дудар Петро Миколайович
  • Пашко Павло Леонідович золота медаль
  • Рум'яний Святослав Анатолійович срібна медаль
  • Субтельна Ірина Орестівна
  • Федоруца Ігор Анатолійович срібна медаль
  • Чарторинський Роман Ярославович
  • Чвартацька Юліана Володимирівна
  • Янч Марія Михайлівна срібна медаль

Стіннівка з нагоди 20-річчя гімназії

За гіперпосиланням можна скачати варіант у Wordi

https://drive.google.com/file/d/0B0M4rqDdXd9eQjgxMG8xdVBZODg/edit?usp=sharing

/Files/images/2010_m.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 35

Коментарi

  • Emre

    2013-07-01 18:56:43

    AKAIK yo'vue got the answer in one!...