/Files/images/IMG_4775.jpg

Двадцять перший випуск (2016 рік)

Вчителі:
  • Ковбасюк Ярослава Ярославівна – директор, вчитель правознавства;
  • Мартиняк Ірина Євгенівна – вчитель біології, хімії та екології, природознавства;
  • Будник Тамара Миколаївна, Білогурська Ірина Михайлівна – вчителі англійської мови;
  • Кохан Надія Мирославівна– педагог-організатор, вчитель фізики та основ здоров'я;
  • Ленар Галина Прокопівна – вчитель української мови і літератури, християнської етики, класний керівник;
  • Ключник Надія Степанівна – вчитель зарубіжної літератури та технологій;

/Files/images/vyp2016_1.jpg

  • Стецюк Ірина Володимирівна, Николишин Наталія Василівна , Якубець Надія Ігорівна - вчителі німецької мови;
  • Данюк Олександра Іванівна – вчитель математики, медсанпідготовки;
  • Паньків Галина Семенівна - вчитель математики, інформатики, фізики, астрономії;
  • Мельник Марія Василівна - вчитель інформатики, класний керівник;
  • Чорняк Ярослав Михайлович, Сухорибко Микола Іванович – вчителі історії;
  • Олійник Леонід Васильович – вчитель природознавства, географії, основ економіки, Захисту Вітчизни, класний керівник;
  • Довгань Мирослав Миколайович – вчитель музики;
  • Росіцький Роман Петрович, Балтарович Мар’яна Михайлівна, Хухрик Анна Йосипівна - вчителі художньої культури та образотворчого мистецтва;
  • Тихоліз Володимир Миколайович – вчитель трудового навчання;
  • Бардокін Роман Миколайович, Худик Любов Володимирівна – вчителі фізичної культури.

Випускники 2016 року (10 учнів)

Класні керівники: Ленар Галина Прокопівна (5-9 клас), Олійник Леонід Васильович (10-11 клас), Мельник Марія Василівна (11 клас)

/Files/images/20160527_111015.jpg

  • Банадига Руслана Володимирівна (срібна медаль)
  • Гаврилишин Віталій Михайлович
  • Гринчишин Тетяна Михайлівна
  • Гуменна Ірина Петрівна
  • Коваль Діана Ярославівна
  • Костюк Мар’ян Богданович (срібна медаль)
  • Куликівська Ірина Михайлівна
  • Пасічник Ігор Романович (срібна медаль)
  • Плоска Ольга Володимирівна
  • Семенина Вікторія Володимирівна (золота медаль)

/Files/images/10101011.jpg

У 5 клас нас прийшло 11 учнів:

/Files/images/7_05.jpg

  • Банадига Руслана Володимирівна
  • Бобко Олег Степанович
  • Бобко Степан Степанович
  • Гринчишин Тетяна Михайлівна
  • Гуменна Ірина Петрівна
  • Куликівська Ірина Михайлівна
  • Медвідь Тарас Іванович
  • Плоска Ольга Володимирівна
  • Постоловська Світлана Олегівна
  • Семенина Вікторія Володимирівна
  • Яворівська Мар’яна Андріївна
Потім до нас приєднались (влились у наші ряди) ще:
/Files/images/7_02.jpg
  • Гарматюк Микола Павлович
  • Коваль Діана Ярославівна
  • Мех Владислав Андрійович
  • Радаєв Степан Миколайович
  • Бойко Ольга Михайлівна
  • Костюк Мар’ян Богданович
  • Пасічник Ігор Романович
  • Гаврилишин Віталій Михайлович

/Files/images/7_01.jpg














9 клас Випускники ( 13 учнів)

  • Банадига Руслана Володимирівна
  • Гарматюк Микола Павлович
  • Гринчишин Тетяна Михайлівна
  • Гуменна Ірина Петрівна
  • Коваль Діана Ярославівна
  • Куликівська Ірина Михайлівна
  • Медвідь Тарас Іванович
  • Мех Владислав Андрійович
  • Плоска Ольга Володимирівна
  • Постоловська Світлана Олегівна
  • Радаєв Степан Миколайович
  • Семенина Вікторія Володимирівна
  • Яворівська Мар’яна Андріївна

/Files/images/8kl_2.jpg

/Files/images/8kl_5.jpg

/Files/images/9_k_f1.jpg

/Files/images/9_k_m1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 206

Коментарi