Двадцять перший випуск (2016 рік)
Вчителі:
- Ковбасюк Ярослава Ярославівна – директор, вчитель правознавства;
- Мартиняк Ірина Євгенівна – вчитель біології, хімії та екології, природознавства;
- Будник Тамара Миколаївна, Білогурська Ірина Михайлівна – вчителі англійської мови;
- Кохан Надія Мирославівна– педагог-організатор, вчитель фізики та основ здоров'я;
- Ленар Галина Прокопівна – вчитель української мови і літератури, християнської етики, класний керівник;
- Ключник Надія Степанівна – вчитель зарубіжної літератури та технологій;
- Стецюк Ірина Володимирівна, Николишин Наталія Василівна , Якубець Надія Ігорівна - вчителі німецької мови;
- Данюк Олександра Іванівна – вчитель математики, медсанпідготовки;
- Паньків Галина Семенівна - вчитель математики, інформатики, фізики, астрономії;
- Мельник Марія Василівна - вчитель інформатики, класний керівник;
- Чорняк Ярослав Михайлович, Сухорибко Микола Іванович – вчителі історії;
- Олійник Леонід Васильович – вчитель природознавства, географії, основ економіки, Захисту Вітчизни, класний керівник;
- Довгань Мирослав Миколайович – вчитель музики;
- Росіцький Роман Петрович, Балтарович Мар’яна Михайлівна, Хухрик Анна Йосипівна - вчителі художньої культури та образотворчого мистецтва;
- Тихоліз Володимир Миколайович – вчитель трудового навчання;
- Бардокін Роман Миколайович, Худик Любов Володимирівна – вчителі фізичної культури.
Випускники 2016 року (10 учнів)
Класні керівники: Ленар Галина Прокопівна (5-9 клас), Олійник Леонід Васильович (10-11 клас), Мельник Марія Василівна (11 клас)
- Банадига Руслана Володимирівна (срібна медаль)
- Гаврилишин Віталій Михайлович
- Гринчишин Тетяна Михайлівна
- Гуменна Ірина Петрівна
- Коваль Діана Ярославівна
- Костюк Мар’ян Богданович (срібна медаль)
- Куликівська Ірина Михайлівна
- Пасічник Ігор Романович (срібна медаль)
- Плоска Ольга Володимирівна
- Семенина Вікторія Володимирівна (золота медаль)
У 5 клас нас прийшло 11 учнів:
- Банадига Руслана Володимирівна
- Бобко Олег Степанович
- Бобко Степан Степанович
- Гринчишин Тетяна Михайлівна
- Гуменна Ірина Петрівна
- Куликівська Ірина Михайлівна
- Медвідь Тарас Іванович
- Плоска Ольга Володимирівна
- Постоловська Світлана Олегівна
- Семенина Вікторія Володимирівна
- Яворівська Мар’яна Андріївна
Потім до нас приєднались (влились у наші ряди) ще:
- Гарматюк Микола Павлович
- Коваль Діана Ярославівна
- Мех Владислав Андрійович
- Радаєв Степан Миколайович
- Бойко Ольга Михайлівна
- Костюк Мар’ян Богданович
- Пасічник Ігор Романович
- Гаврилишин Віталій Михайлович
9 клас Випускники ( 13 учнів)
- Банадига Руслана Володимирівна
- Гарматюк Микола Павлович
- Гринчишин Тетяна Михайлівна
- Гуменна Ірина Петрівна
- Коваль Діана Ярославівна
- Куликівська Ірина Михайлівна
- Медвідь Тарас Іванович
- Мех Владислав Андрійович
- Плоска Ольга Володимирівна
- Постоловська Світлана Олегівна
- Радаєв Степан Миколайович
- Семенина Вікторія Володимирівна
- Яворівська Мар’яна Андріївна
Кiлькiсть переглядiв: 632