Двадцять другий випуск (2017 рік)

Вчителі:

/Files/images/0B2qmcwFfUUIpVC14cV8yNHFtbUk.jpeg

  • Ковбасюк Ярослава Ярославівна – директор, вчитель правознавства, історії України та всесвітньої історії;
  • Ключник Надія Степанівна - класний керівник, вчитель зарубіжної літератури, технологій, основ наукових досліджень;
  • Борисюк Ольга Григорівна, Білогурська Ірина Михайлівна – вчителі англійської мови;
  • Кохан Надія Мирославівна– педагог-організатор, вчитель фізики та основ здоров'я;
  • Ленар Галина Прокопівна – вчитель української мови і літератури, християнської етики;
  • Гуменна Галина Євгенівна, Полева Ганна Дмитрівна - вчителі української мови і літератури;
  • Николишин Наталія Василівна , Якубець Надія Ігорівна - вчителі німецької мови;
  • Паньків Галина Семенівна - вчитель математики, інформатики, фізики, астрономії;
  • Мельник Марія Василівна - вчитель інформатики;

/Files/images/Першовересень_на сходах з вчителями.jpg

  • Мартиняк Ірина Євгенівна - вчитель природознавства, біології та хімії;
  • Чекан Роман Антонович - вчитель біології;
  • Метельський Андрій Петрович - вчитель економіки;
  • Сухорибко Микола Іванович – вчитель історії та курсу "Людина і світ"
  • Олійник Леонід Васильович – вчитель природознавства, географії;
  • Довгань Мирослав Миколайович – вчитель музики;
  • Балтарович Мар’яна Михайлівна, Хухрик Анна Йосипівна - вчителі художньої культури та образотворчого мистецтва;
  • Тихоліз Володимир Миколайович – вчитель трудового навчання;
  • Тихоліз Василь Володимирович - вчитель курсу "Захист Вітчизни";
  • Римар Ярослава Іванівна - вчитель етики;
  • Піжицька Оксана Василівна - викладач психології;
  • Бардокін Роман Миколайович, Худик Любов Володимирівна – вчителі фізичної культури.

/Files/images/0B2qmcwFfUUIpTl9rV25Sc3NMWVU.jpeg

Випускники 2017 року (7 учнів)

Класний керівник: Ключник Надія Степанівна

  • Баліцький Дмитро Ігорович (срібна медаль)
  • Бартош Анатолій Віталійович
  • Беденко Роман Юрійович
  • Горбань Сергій Михайлович
  • Завербна Ірина Іванівна (золота медаль)
  • Лукачат Андрій Олегович
  • Романів Тетяна Богданівна (золота медаль)
У 2010 році до 5-го класу поступило 11 учнів
  • Баліцький Дмитро
  • Бартош Анатолій
  • Беденко Роман
  • Гриник Ольга

/Files/images/6_11.jpg

  • Завербна Ірина
  • Кафара Евеліна
  • Петришин Василина
  • Радь Андрій
  • Романів Тетяна
  • Слюсарчук Назар
  • Ткачук Ростислав
У 6-му класі прибули Лукачат Андрій та Стельмах Леся і вибув Радь Андрій
У 9-му класі прибув Тарнопольський Арсен та вибула Кафара Євеліна
У 10-у класі прибув Горбань Сергій

Випуск 9-го класу

  • Баліцький Дмитро Ігорович
  • Бартош Анатолій Віталійович
  • Беденко Роман Юрійович
  • Гриник Ольга Василівна
  • Завербна Ірина Іванівна
  • Лукачат Андрій Олегович
  • Петришин Василина Богданівна
  • Романів Тетяна Богданівна
  • Слюсарчук Назар Андрійович
  • Стельмах Леся Володимирівна
  • Тарнопольський Арсен Русланович
  • Ткачук Ростислав Ярославович

/Files/images/DSCF6121.JPG

/Files/images/12525131_1203177019710927_5634907601812083263_o.jpg

/Files/images/січень 2014 407.jpg

/Files/images/День молоді 2014 ))) 001.jpg

/Files/images/18641898_1682337782062244_1617621563_o.jpg

/Files/images/20150508_120405.jpg

/Files/images/7_kl_11.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 57

Коментарi