• Ви знаходитесь тут:

• Наша гордість
Гімназія є опорним освітнім закладом в районі з питань впровадження особистісно-орієнтованих технологій та методу проектів.
Реалізовуючи науково-методичну проблему закладу «Метод проектів як засіб розвитку громадсько-активної школи», зусиллями педагогічного, учнівського та батьківського колективів було розроблено та втілено в життя ряд навчальних,освітніх та соціально-значимих проектів.
Першим і надзвичайно важливим в житті закладу став проект «Будівництво спортивного залу» при сприянні УФСІ, який тривав три роки. Спортзал введений в експлуатацію в листопаді 2008 року.В рамках проекту «Фабрика мультиплікаторів – лідери європейської освіти» за участі ГО «Європейський діалог» у 2006 роцігімназистами успішно реалізований проект по створенню Євроклубу)Гімназисти нагороджені Грамотою Міністерства регіонального розвитку та будівництва за реалізацію проекту "Обережно! Люди!" Учениця гімназії Небесь Христина була делегатом «Європейського молодіжного парламенту – Україна» в листопаді 2007 року в м. Києві.В рамках проектів «Тепло дитячих сердець» та «Поділись з другом» учні дослідили проблеми дітей з обмеженими можливостями та людей похилого віку та як вони вирішуються в нашій державі та стали дипломантами Міжнародного конкурсу благодійних проектів "Добро починається з тебе")

/Files/images/гордість_1.png

/Files/images/гордість_2.png

Наша гордість

• Бігус Михайло та Стасюк Олександр - кандидати наук
  • Смерека Ірина - Диплом ІІ ступеня ІV етапу конкурс-захисту, Президентський стипендіат 2009 р.
  • Янч Марія - переможець ІІІ Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських пошукових робіт "Кому належить геній Гоголя" (Диплом ІІІ ступеня)
  • Остапчук Віктор - учасник ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт з інформатики
  • Стукало Людмила - переможець Міжнародного конкурсу "Діти емігрантів про себе"
  • Франчук Орест - переможець міжнародної програми по обміну майбутніх лідерів за програмою FLEX та "Гордість і надія Тернопілля",