Наші успіхи в 2011-2012 н.р.

Участь гімназистів у Всеукраїнських учнівських предметних олімпіадах у 2011-2012 н.р.
  • 6 клас Бартош Анатолій – ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики (ІІІ місце)
  • 8 клас Бігус Ірина - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (І місце)
9 клас
  • Завербна Марія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови (ІІ місце), англійської мови (ІІІ місце), конкурс "Юний знавець Біблії" (Диплом ІІ ступеня)
  • Ганьбергер Віталія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки (І місце), фізики (ІІ місце), німецької мови (ІІ місце)
  • Бартош Олександр - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії (ІІ місце)
  • Семенець Тетяна - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства (ІІ місце)
10 клас
  • Франчук Марта - Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (Диплом ІІІ ступеня), ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії (І місце), образотворчого мистецтва( І місце), географії (ІІ місце), інформаційних технологій (ІІ місце), трудового навчання (ІІ місце)
  • Франчук Христина - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики (І місце), правознавства (І місце), німецької мови (І місце), образотворчого мистецтва (ІІ місце)
  • Шнир Софія – Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (Диплом ІІІ ступеня), ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (І місце) , української мови (І місце)
  • Боросюк Мар’яна - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології (ІІІ місце), екології (ІІІ місце), хімії (ІІІ місце)
  • Недогонова Анастасія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки (ІІ місце), фізики (ІІІ місце)
11 клас
  • Зембра Олена - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики (ІІІ місце)
  • Мотиль Богдан - Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства (Диплом ІІІ ступеня), ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства (І місце), економіки (І місце), технологій (ІІ місце)
  • Новоренська Мар’яна - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (І місце), екології (І місце), технологій (І місце), психології (ІІІ місце)
  • Олійник Сергій - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії (І місце), географії (ІІІ місце)
  • Солтисюк Юлія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії (ІІІ місце), біології (ІІ місце)
  • Фотенюк Надія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови (І місце), німецької мови (І місце)
Результативність участі гімназистів у ІІ етапі конкурсу-захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України:
10 клас
  • Франчук Марта - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з історичного краєзнавсва (Диплом І ступеня)
  • Франчук Христина - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з німецької мови (Диплом ІІІ ступеня), правознавства (Диплом ІІ ступеня)
  • Бігус Наталія - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з історичного краєзнавсва (Диплом ІІІ ступеня)
  • Недогонова Анастасія - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошуковихробіт МАН України з геології, геохімії та мінералогії (Диплом ІІ ступеня)
  • Боросюк Мар’яна - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з ігеографії та ланшафтознавства (Диплом ІІІ ступеня)

11 клас Солтисюк Юлія - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошуковихробіт МАН України з охорони довкілля (Диплом І ступеня)

Знайомтесь із життям наших учнів у минулому 2011-2012 навчальному році.

Це своєрідна візитка кожного з класів. Заходьте на їх сторінки.

Ласкаво просимо!
Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi