/Files/images/6_7.jpg

/Files/images/6_5.jpg

У класі навчається шість дівчат та шість хлопців. Колектив дітей згуртований.

Старостою класу є Дмитро Баліцький. Та задатки лідерів мають також Роман Беденко і Таня Романів, до їх думки завжди прислухаються однокласники.

Майже всі беруть участь у загальношкільних заходах.

/Files/images/6_13.jpg

Інтереси учнів різноманітні:

Ткачук Ростислав із задоволенням грає у футбол,

Іра Завербна, Таня Романів та Евеліна Кафара пишуть власні вірші та є кореспондентами гімназійної газети «Журавлик»,

Романа Беденка та Олю Гриник цікавить образотворче мистецтво, тому вони відвідують гурток живопису,

Діма Баліцький любить читати фантастичні твори та сам пробує складати цікаві сюжети,

Андрій Лукачат найбільше часу присвячує заняттям музикою, а ще дуже любить тварин,

Бартош Анатолій – майбутній математик,

Назар Слюсарчук – хороший організатор добрих справ,

Василина Петришин та Леся Стельмах захоплюються квітами.

/Files/images/6_12.jpg

/Files/images/6_9.jpg

Більшість дітей багато читають додаткової літератури, із задоволенням беруть участь у конкурсах та проведенні позакласних занять, свят.

За відгуками вчителів, багато учнів класу мають акторські задатки.

Найбільше дітей

об'єднують спільні справи. Наприклад, створення стінгазети (« Сто чудес України», святкового випуску до Дня вчителя, «Про права дитини»), організація та проведення благодійного ярмарку, на якому було виручено 270 грн., перемога у конкурсі «живих картин», присвяченому Дню УПА, представлення новорічної вистави, участь у параді до Дня Перемоги.

/Files/images/6_8.jpg

Особистими досягненнями можуть похвалитися Таня Романів ( ІІІ місце в районному етапі конкурсу знавців української мови), Анатолій Бартош ( ІІІ місце в районному етапі олімпіади з математики), Евеліна Кафара ( ІІІ місце в конкурсі читців).

Таня Романів була визнана також кращою ученицею гімназії 2011-2012 навчального року серед учнів 5-8 класів.

/Files/images/6_10.jpg

/Files/images/6_2.jpg