Наші успіхи в 2011-2012 н.р.
Участь гімназистів у Всеукраїнських учнівських предметних олімпіадах у 2011-2012 н.р.
- 6 клас Бартош Анатолій – ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики (ІІІ місце)
- 8 клас Бігус Ірина - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (І місце)
9 клас
- Завербна Марія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови (ІІ місце), англійської мови (ІІІ місце), конкурс "Юний знавець Біблії" (Диплом ІІ ступеня)
- Ганьбергер Віталія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки (І місце), фізики (ІІ місце), німецької мови (ІІ місце)
- Бартош Олександр - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії (ІІ місце)
- Семенець Тетяна - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства (ІІ місце)
10 клас
- Франчук Марта - Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (Диплом ІІІ ступеня), ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії (І місце), образотворчого мистецтва( І місце), географії (ІІ місце), інформаційних технологій (ІІ місце), трудового навчання (ІІ місце)
- Франчук Христина - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики (І місце), правознавства (І місце), німецької мови (І місце), образотворчого мистецтва (ІІ місце)
- Шнир Софія – Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (Диплом ІІІ ступеня), ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (І місце) , української мови (І місце)
- Боросюк Мар’яна - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології (ІІІ місце), екології (ІІІ місце), хімії (ІІІ місце)
- Недогонова Анастасія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки (ІІ місце), фізики (ІІІ місце)
11 клас
- Зембра Олена - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики (ІІІ місце)
- Мотиль Богдан - Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства (Диплом ІІІ ступеня), ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства (І місце), економіки (І місце), технологій (ІІ місце)
- Новоренська Мар’яна - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (І місце), екології (І місце), технологій (І місце), психології (ІІІ місце)
- Олійник Сергій - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії (І місце), географії (ІІІ місце)
- Солтисюк Юлія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії (ІІІ місце), біології (ІІ місце)
- Фотенюк Надія - ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови (І місце), німецької мови (І місце)
Результативність участі гімназистів у ІІ етапі конкурсу-захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України:
10 клас
- Франчук Марта - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з історичного краєзнавсва (Диплом І ступеня)
- Франчук Христина - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з німецької мови (Диплом ІІІ ступеня), правознавства (Диплом ІІ ступеня)
- Бігус Наталія - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з історичного краєзнавсва (Диплом ІІІ ступеня)
- Недогонова Анастасія - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошуковихробіт МАН України з геології, геохімії та мінералогії (Диплом ІІ ступеня)
- Боросюк Мар’яна - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошукових робіт МАН України з ігеографії та ланшафтознавства (Диплом ІІІ ступеня)
11 клас Солтисюк Юлія - Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту учнівських науково-пошуковихробіт МАН України з охорони довкілля (Диплом І ступеня)
Знайомтесь із життям наших учнів у минулому 2011-2012 навчальному році.
Це своєрідна візитка кожного з класів. Заходьте на їх сторінки.
Ласкаво просимо!
Кiлькiсть переглядiв: 414