Завершуємо навчання у гімназії

/Files/images/11kl_1.jpg

Цьогорічні випускники 11 класу постаралися на славу. Із 13 учнів – 9 медалістів: 4 золоті (Боросюк Мар’яна, Недогонова Анастасія, Франчук Марта і Франчук Христина) та 5 срібних (Баліцька Олександра, Бігус Наталія, Грабовська Юлія, Булат Софія, Забитівська Христина). Серед випускників фіналістка – переможець Міжнародної програми обміну майбутніх лідерів FLEX Шнир Софія , яка повернулася із Америки після майже року перебування із чудовими результатами у навчанні.

/Files/images/gim4.jpg

Протягом навчального року одинадцятикласники брали участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах і займали призові місця. Так у районній олімпіаді з навчальних дисциплін переможцями стали:

• Франчук Марта – історія України, українська мова, конкурс ім. Тараса Шевченка(І), комп’ютерних технологій (ІІ)
  • Франчук Христина – правознавство, математика, образотворче мистецтво, технології (І), німецької мови (ІІ)
  • Недогонова Анастасія – фізика(І), географія (І), астрономія (ІІ)
  • Забитівська Христина – англійська мова (І)
  • Грабовська Юлія – екологія (ІІІ)
  • Боросюк Мар’яна – фізична культура (ІІ)
Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів стали:
  • Франчук Марта – з історії України(І місце), української мови(ІІІ місце)
  • Франчук Христина – з правознавства(І місце), технологій (ІІІ місце)
  • Недогонова Анастасія – з географії (ІІІ місце)

Наші учні Франчук Марта та Франчук Христина представляли Тернопільщину на сесії Європейського молодіжного парламенту в м.Івано-Франківську

Одинадцятикласники -члени МАН України принесли 4 з 6-и призових місць на обласному етапі (Франчук Марта та Франчук Христина), а також на Всеукраїнському рівні в Києві. За науково-дослідницькі роботи з історії та правознавства поповнили нашу скарбничку 2-ма першими місцями, та 2-м – з всесвітньої історії. Це додасть їм 50 балів до ЗНО та отримувати Президентську стипендію протягом року в розмірі 1100 грн щомісяця.

Але ми не тільки добре навчалися, а й приймали активну участь у громадському житті гімназії. Ми відвідали музей «Антонівецька республіка» в селі Стіжок Шумського району, а також пантеон в урочищі «Гурби» в селі Мости Здолбунівськогорайону Рівненської області, де збагатили свої знання про історію УПА.

/Files/images/gim6.jpg

/Files/images/gim5.jpg

Наші учні Франчук Христина, Франчук Марта, Забитівська Христина брали участь в обласному семінарі «Гендерна політика», організований Корпусом Миру США в Україні. Учні класу були ініціаторами і активними учасниками вечорів “Halloween”, “StValentine’s Day”, проведення предметних тижнів з англійської мови, історії, української мови. Команда нашого класу стала переможцем конкурсу тижня історії «Хто найрозумніший» та здобула приз.

/Files/images/11kl_2.jpg