З класом – класно!!!

Вас вітають семикласники 2012-2013 н.р!!!

/Files/images/7_kl_1.jpg

Цього навчального року наш дружній колектив збільшився, до нас приєднався Арсен Тарнопольський, він став невід’ємною частинкою класу, і навіть не віриться, що два попередні роки він вчився окремо.

/Files/images/7_kl_2.jpg

Ми уже відчуваємо себе трішечки дорослішими, але любимо побешкетувати, як маленькі діти. Наш клас дуже активний. Хлопців у колективі більше, тому ми шумні. Відчуваємо себе як одна велика родина, в якій іноді бувають суперечки, але які обов’язково закінчуються ще міцнішою дружбою. Прагнемо перемагати у змаганнях і вміємо радіти перемозі.

/Files/images/7_kl_5.jpg

Життя наше наповнене позитивом,чудесами і перевтіленнями. Вміємо бути серйозними і кумедними, талановитими акторами і порушниками спокою вчителів,найактивнішими учасниками всіх гімназійних і міських акцій та неуважними учнями. Але ми – хороші!!!Впевнені, що вчителям з нами не нудно!!!

/Files/images/7_kl_8.jpg

• В класі є у нас артисти,
  • Співаки і танцюристи,
  • Є спортсмени – футболісти,
  • Діти є, що пишуть вірші.
  • Свої здібності і силу розвиваєм раз у раз,
  • Щоби школі була втіха, і щоб користь була з нас.
  • За честь нам клас свій представляти
  • І в гімназії навчатись

Ми маємо чим гордитися:
/Files/images/7_kl_19.jpg

• 1-ше місце за оформлення класного куточка
  • Перемога у Козацьких забавах

/Files/images/7_kl_9.jpg

/Files/images/7_kl_7.jpg

• Участь в екологічних акціях (в парку, біля пам. Жогіну, біля гімназії)

/Files/images/7_kl_20.jpg

• Вшанували ветеранів 9 травня, участь у міському параді

/Files/images/7_kl_23.jpg

• Грамота за екологічну акцію від мера міста Зборова

/Files/images/7_kl_21.jpg

• Участь у конкурсі з німецької мови «Орлятко»:Е.Кафара, Т.Романів, І.Завербна, В.Петришин, А.Лукачат, Д.Баліцький , А.Тарнопольський
  • Участь у конкурсі з англійської мови «Гринвіч»: Д.Баліцький, А.Лукачат, І.Завербна, Е.Кафара, Т. Романів, А.Тарнопольський.
  • Участь у конкурсі з математи «Кенгуру»: А.Бартош, Д.Баліцький. Е.Кафара , І.Завербна
  • Участь в конкурсі від компанії Samsung «Інноваційні технології –краще життя»:А.Тарнопольський, Д.Баліцький, А.Лукачат (есе опубліковані на сайті гімназії та електронному щоденнику в газеті «Журавлик»)
  • Вірші Т.Романів і І.Завербної опубліковані у збірці «Поетична вітальня»
  • Участь у гімназійному хорі: Т.Романів, Е.Кафара, І.Завербна, О.Гриник, В.Петришин
  • Участь у благодійному ярмарку – зібрали 163 грн.

/Files/images/7_kl_12.jpg

• Участь у літературно-музичній композиції до Шевченківських днів: А.Бартош, Е.Кафара, Д.Баліцький, А.Тарнопольський, Р.Ткачук, Т.Романів, І.Завербна
  • Інсценівка про Маланку до Новорічного свята

/Files/images/7_kl_14.jpg

/Files/images/7_kl_16.jpg

• До свята «Осанна осені» створення міні-вистави та тематичних композицій

/Files/images/7_kl_6.jpg

• До тижня англійської мови презентація пісні англійською мовою та стінгазети

Особисті перемоги:

• Бартош Анатолій- 4 місце в олімпіаді з фізики
  • Беденко Роман –5 місце в олімпіаді з хімії
  • Кафара Евеліна - 2-ге місце в районному конкурсі читців
  • Тетяна Романів – 3-тє місце в районній олімпіаді з української мови і літератури
  • Ірина Завербна – 2-е місце у конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика
  • Ірина Завербна -1-ше місце в районному етапі мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка
  • Ірина Завербна - VII місце в обласному етапі мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка

Ми веселі, енергійні і найкращі!!!

/Files/images/7_kl_10.jpg

/Files/images/7_kl_4.jpg

/Files/images/7_kl_3.jpg

/Files/images/7_kl_11.jpg/Files/images/7_kl_13.jpg/Files/images/7_kl_15.jpg/Files/images/7_kl_17.jpg/Files/images/7_kl_28.jpg