На шляху до мрії

/Files/images/z1.jpg

В нашому класі навчається 13 учнів. Ми здружилися, в класі зникли конфлікти і появилися взаємні симпатії. Ми почали задумуватися про майбутню професію і улюблену справу, подорослішали, загартувалися під час підготовки та здачі іспитів – наших перших серйозних випробувань.

/Files/images/z3.jpg

Протягом усього року ми працювали над проектом «Оптимізація озеленення території гімназії» в рамках міжнародного конкурсу «Служіння заради миру». Ми висадили туї, самшит, ялівець. Мріємо, щоб гімназія квітла і потопала в зелені.

Ми навчались, брали активну участь в олімпіадах, конкурсах та спортивних змаганнях.

Це конкурси «Лелека», «Кенгуру» та «Геліантус», у яких у нас відмінні та хороші результати.

/Files/images/z2.jpg

Веретільник Марія і Бігус Ірина беруть активну участь в роботі журналістського клубу і працюють в редколегії журналу «Журавлик», їх публікації завжди цікаві і захоплюючі. А також дівчата працювали в товаристві «Думка» над науковими роботами з психології.

Учні класу були активними слухачами МАН секцій історії, правознавства та біології.