Наш клас найкращий!

2013 - 2014 рік для учнів 9 класу пройшов дуже успішно.

/Files/images/d16.jpg

З високим рівнем завершили навчання 7 учнів, на достатній рівень – три, на середній рівень - один.

Найбільшою перемогою є те , що клас визнаний найкращим у 2013 – 2014 н.р. Учні нагороджені почесним дипломом та грошовою премією.

Семенина Вікторія стала переможцем у номінації «Кращий учень гімназії», вона отримала грошову премію.

Це є результатом наполегливої праці усього класного колективу.

/Files/images/9_k_f1.jpg Учні стали переможцями районних та обласних олімпіад, конкурсів учасників Малої академії наук.

Найактивнішими учасниками були:

• Постоловська Світлана,
  • Семенина Вікторія,
  • Банадига Руслана,
  • Яворівська Маряна,
  • Плоска Ольга,
  • Куликівськва Ірина.

/Files/images/Семінар із світової літератури квітень 2013 ))) 025.jpg

За участь у різноманітних конкурсах, виступах художньої самодіяльності відзначені Гринчишин Тетяна, Коваль Діана, Гарматюк Микола.

Гуменна Ірина, Плоска Ольга стали переможцями районних змагань з легкої атлетики.

Постоловська Світлана, Семенина Вікторія , Банадига Руслана, , Коваль Діана, Яворівська Маряна є постійними дописувачами до гімназійної газети "Журавлик".

/Files/images/Семінар із світової літератури квітень 2013 ))) 033.jpg

/Files/photogallery/9_k_m1.jpg