Ми - шестикласники

Цього року нас вже 14: 6 хлопців та 8 дівчат. До нас приєдналися двоє нових учнів: /Files/images/0003.JPGМушинський Андрій та Венгер Віталій.

Ми їх з радістю прийняли у свою шкільну сім’ю і стали ще більш дружніми та згуртованими.

Староста класу – Сакали Олександра, у роботі ій допомагає її заступник Михайлишин Марія./Files/images/0002.JPG

На другому гімназійному уроці шкільного життя ми нарешті відчули себе повноцінними гімназистами. І не лише на словах! Сьогодні ми вже можемо похвалитися нашими першими здобутками:

/Files/images/0006.JPG/Files/images/0007.JPG

Павлович Назар – ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики;

Чорній Інна – ІІ місце у мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка та ІІІ місце у конкурсі ім.. П. Яцика;
/Files/images/IMG_8272.jpg

Хом'як Ангеліна виборола ІІІ місце в бігу на 800 м у Всеукраїнському турнірі з легкої атлетики.

Ми берем активну участь у гімназійних заходах: святі осені, новорічних святкуваннях, спортивних змаганнях, благодійних ярмарках.

Ми не лише дружно працюємо та навчаємося, але й активно відпочиваємо./Files/images/IMG_5048.JPG