/Files/images/Изображение 848.jpg

Для учнів 6 класу 2015-2016 н. р. був досить успішним. Гімназисти почали вивчати нові предмети : географію, біологію. Перед ними відкрився цікавий світ рослин і безмежні простори рідного краю. Протягом року проводилися різноманітні конкурси, і шестикласники показали себе якнайкраще. Так Олександр Комар зайняв 2 місце на конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика. Христина Ремез зайняла 1 місце у 2 етапі олімпіади з математики. Двоє учнів стали призерами у захисті науково-дослідницьких робіт МАНу : Андрій Ленар ( секція мовознавства) та Софія Ковбасюк( секція історії). Жодний захід, що відбувався в гімназії, не обійшовся без наших талановитих гімназистів.

/Files/images/день матері3.jpg

Це і конкурс духовної пісні, де виступала Ольга Руда, і традиційні Шевченківські дні, де учні 6 класу декламували поезії великого Кобзаря та виконували пісні на слова Шевченка. Коли відзначали День сім"ї, шестикласники були основними виконавцями пісень і віршів. Приємною несподіванкою стала для усіх Всеукраїнська премія ім. Р. Завадовича, яку отримала гімназія за популяризацію дитячої книжки. Педагогічний та учнівський колективи отримали медаль і премію у розважальному цетрі "Подоляни" в Тернополі. Учні також показали літературно-музичну композицію за творами Р. Завадовича

/Files/images/6 клас 2.jpg

/Files/images/6 клас 1.jpg