Кроки зростання

/Files/images/2017_10 клас.jpg
Свята Вікторія - відмінниця, на ІІ етапі учнівських олімпіад ІІ місце з історії, ІІІ місце з образотворчого мистецтва.
Паньків Ірина на ІІ етапі учнівських олімпіад здобула ІІ місце з хімії, ІІ місце з правознавства, ІІ місце з німецької мови.
Бас Вікторією на ІІ етапі учнівських олімпіад зайняла ІІ місце з української мови.
Свята Вікторія на Всeукраінському конкурсі - захисті науково-пошукових робіт учнів-слухачів МАН Украіни представила наукове дослідження «Топоніми Зборівського району» (секція української мови і літератури).
Свята Вікторія взяла участь у програмі обміну майбутніх лідерів «FLEX», у І етапі якої спробували свої сили 380 претендентів з усієї області . Вікторія успішно пройшла усі чотири етапи, перемогла і буде навчатись у рамках програми «FLEX» наступного року в США.