Ми готові бути дорослими

Гімназія... Найкращі роки...Яке цікаве життя від першого шкільного дзвоника і до останнього. Зараз ми в 11 класі. Час минає дуже швидко.Але усе головне в житті людини починається зі школи. Це наш другий дім, в якому багато яскравих вражень і позитивних емоцій.
Відмінники навчання: Баліцький Дмитро, Завербна Ірина, Романів Тетяна
Призери олімпіад:
  • Баліцький Дмитро - ІІ місце з німецької мови на ІІ етапі;
  • Бартош Анатолій - ІІІ місце з економіки на ІІ етапі;
  • Горбань Сергій - І місце з фізики на ІІ етапі;
  • Романів Тетяна - ІІІ місце з української мови, ІІІ місце з трудового навчання, ІІІ місце з інформаційних технологій на ІІ етапі олімпіад.
11 лютого 2017 року відбувся 2-й тур 2-го eтапу Всeукраінського конкурсу - захисту науково-пошукових робіт учнів-слухачів МАН Украіни. Успішно захистили свої наукові проекти слухачі Зборівськоі філіі МАН Баліцький Дмитро, Романів Тeтяна, Завeрбна Ірина.
  • Баліцький Дмитро захищав роботу «Суспільно-політичні зміни на західноукраїнських землях в 1939-41 рр.на прикладі Зборівського району»,
  • Романів Тетяна - «Зміна статусу жінки на західноукраїнських землях у міжвоєнний період»(секція історії).
  • Завербна Ірина своє дослідження «Народна вишивка як вид декоративно-прикладного мистецтва» (секція мистецтвознавство).
На обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний» нашу гімназію представляла Завербна Ірина (секція «Фольклору та етнографії»).
Романів Тетяна взяла участь у ІІІ етапі літературного конкурсу «Акорди творчості» (березень) і публікується в обласному літературному альманасі на на сторінках гімназійного «Журавлика».
За наслідками відбіркового інтернет-турніру, що відбувся 15 лютого 2017 р., Зборівська гімназія ім. Романа Завадовича здобула право взяти участь у регіональному турнірі 16 -го чемпіонату Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор "УНІКУМ" ім. Героя АТО Ореста Квача в м. Бережани. Окрім нас в регіональний турнір пройшли ще 11 навчальних закладів з Бережанського, Зборівського, Козівського та Підгаєцького районів.
Гра проходила у два етапи: індивідуальний та командний. У першому – нашим учням щастило більше і в результаті учениця 11 класу Романів Тетяна здобула ІІ призове місце. А ось у командній грі ми були п’ятими.

/Files/images/Першовересень_на сходах з вчителями.jpg

/Files/images/Першовересень_біля прапора.jpg

/Files/images/Першовересень_за партами.jpg

/Files/images/Першовересень_зав.jpg

Повірте у свої крила

А життя людське - це політ,

Тож повірте у свої крила,

Відшукайте для себе зеніт

На життєвому небосхилі.

І високо линьте , до зір :

В своїх мріях та у бажаннях,

Відкривайте для себе світи

У нових і нових пориваннях.

Не блукайте у сірих буднях,

Не губіться в щоденних дрібницях,

А навчіться по – справжньому жити

І зумійте злетіти, як птиці.

Дайте волю своєму серцю

Й досягніть висоти небес

І доводьте усьому світу,

Що людина - це перше з чудес.

І хоч впадете геть безсилі,

Але вмійте знову вставати,

Адже люди - це птахи безкрилі

Із душею, що вміє літати!

Автор: Романів Тетяна

/Files/images/18641898_1682337782062244_1617621563_o.jpg

Україна на нас покладається, їй необхідні наші енергія й талант, завзяття й готовність відстоювати національні інтереси, творити гідне майбутнє нашої Батьківщини в сім’ї європейських держав. Ми віримо у свої сили, свій успіх, свою велику мету.

/Files/images/0B2qmcwFfUUIpTl9rV25Sc3NMWVU.jpeg

/Files/images/0B2qmcwFfUUIpVC14cV8yNHFtbUk.jpeg