Рік становлення і росту

На відмінно завершили цей рік:

• Брона Уляна,
  • Запотічна Зоряна,
  • Лукачат Марта,
  • Мартюк Святослав,
  • Небесь Нестор,
  • Полева Христина,
  • Чиж Наталія,
  • Янковська Варвара

Стали призерами олімпіад:

• Полева Христина - І місце з української мови, ІІ місце з англійської мови на ІІ етапі та ІІІ-є місце на ІІІ етапі з української мови
  • Мартюк Святослав - ІІ місце з фізики на ІІ етапі;
  • Запотічна Зоряна - ІІ місце з німецької мови на ІІ етапі.

11 лютого 2017 року відбувся 2-й тур 2-го eтапу Всeукраінського конкурсу - захисту науково-пошукових робіт учнів-слухачів МАН Украіни. Успішно захистили свої наукові проекти слухачі Зборівськоі філіі МАН Лукачат Марта, Полeва Христина Запотічна Зоряна.

• Запотічна Зоряна досліджувала «Художній простір «Саду божественних пісень Григорія Сковороди»,
  • Полева Христина – «Образ Зборівської битви у творах українських письменників»,
  • Лукачат Марта запропонувала увазі журі науково-дослідницьку роботу «Кароль Ліпінський, життя і творчість видатного композитора».

На обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний» нашу гімназію представляла Лукачат Марта (секція «Історичне краєзнавство»).
Запотічна Зоряна та Янішевська Ірина взяли участь у ІІІ етапі літературного конкурсу «Акорди творчості» у березні. Дівчата презентували ліричні вірші і прозові твори. Запотічна Зоряна представляла власну новелу «Одинокий лелека», яку присвятила Андрію Раві.
Компетентне журі у складі викладачів Тернопільського державного університету ім. В.Гнатюка відзначило неабияку майстерність юних поетес і запропонувало й надалі писати, а Янішевська Ірина здобула третє місце у номінації «Поезія» за твір «Наповнюй все любов’ю».
17 вересня відбувся І етап програми обміну майбутніх лідерів «FLEX», у якому учні гімназії взяли активну участь. У І етапі спробували свої сили 380 претендентів з усієї області і лише 148 пройшли у ІІ етап. Серед них і наші однокласники : Запотічна Зоряна, Мельник Вікторія та Бурдик Володимир. Сподіваємось наступного разу вони пройдуть і третій та четвертий етапи та переможуть.
Призерами ІІ етапу фестивалю-конкурсу "Свята Покрова" став ансамбль "Надія"(майже половина учасників –дівчата нашого класу) - диплом ІІІ ступеня в номінації "Патріотична пісня" та Зоряна Запотічна - диплом ІІ ступеня в номінації "Патріотична поезія, проза" .