Ми – найкращі!

Так вважаємо не лише ми, нас визнано найкращим класом у цьому навчальному році за версією гімназійного парламенту та Ради гімназії.
По-перше, шестеро учнів із чотирнадцяти показали високий рівень знань з усіх предметів: Брона Уляна, Лукачат Марта, Мельник Ірина, Полева Христина, Чиж Наталія, Янковська Варвара. Ну, а решта лише трішечки недотягли до цього показника.
/Files/images/МАН1.jpg
По-друге, участь в олімпіадах та конкурсах, захист наукових робіт також на висоті. А саме:
  • Англійська мова Полева Христина І-е місце з районному етапі,
  • Математика Бурдик Володимир І-е місце з районному етапі,
  • Українська мова Полева Христина І-е місце з районному етапі та призове місце в обласному етапі,
  • Німецька мова Брона Уляна І-е місце з районному етапі,
  • Історія Янковська Варвара І-е місце з районному етапі,
  • Хімія Мельник Ірина ІІІ-є місце з районному етапі,
  • Образотворче мистецтво Брона Уляна ІІІ-є місце з районному етапі,
  • Біологія Мельник Ірина ІІІ-є місце з районному етапі,
  • Правознавство – Лукачат Марта І-е місце з районному етапі, призове місце в обласному етапі,
  • Мовно - літературний конкурс ім. Тараса Шевченка Мельник Ірина І-е місце з районному етапі,
  • Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика Полева Христина І-е місце з районному етапі,
  • Програма обміну лідерами Flex переможці трьох етапів та учасники 4-го етапу Бурдик Володимир та Янковська Варвара,
  • У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН наші учні Чиж Наталія, Янковська Варвара, Лукачат Марта, Мельник Ірина, Полева Христина здобули 5 призових місць: І місце -1, II місце – 2, III місце – 2.
По-третє, наша активна життєва позиція. Лукачат Марта – президент гімназії, а учні класу – агенти змін на краще у гімназійному житті.
Наш учнівський колектив брав участь у реалізації проектів «Від дня толерантності до року толерантності», «Рух опіки», «Зборів крокує у Європу», благодійних акцій «Від серця до серця» , «Назустріч мрії», «Подаруй посмішку».
/Files/images/музей.jpg
В рамках Всеукраїнського руху учнівської молоді «Моя земля - земля моїх батьків» Уляна Брона та Ірина Мельник були учасниками обласної краєзнавчої конференції «Сила нескорених», де презентували дослідницький проект «З Україною у серці», присвячений загиблим на сході України зборівчанам. Десятикласники взяли участь в конкурсі пошукових робіт «Пишемо історію нашої громади», оголошеному Всеукраїнською асоціацією вчителів історії та суспільствознавства «Нова доба».
Варвара Янковська – учениця 10 кл. стала переможцем Всеукраїнського анти (конкурсу) історій «(Не)дитячий погляд на війну» та учасником молодіжної Академії проекту «Інтеграція через діалог». Варвара також є переможцем Всеукраїнського лідерського проекту «Агенти змін».
Ми були учасниками інтелектуальної гри «Унікум», призерами районного етапу інтелектуального конкурсу «Вундеркіндери», учасниками мобільного лекторію МАН, наукових пікніків, різноманітних творчих та інтелектуальних конкурсів.

Підтримаємо наш рейтинг найкращих і в наступному році!