У 7 класі навчалося 22 учні, серед яких 4 відмінників: Борик Алла, Берлізева Анастасія, Манащук Роксолана, Павлович Дарина.
На олімпіаді з української мови Борик Алла виборола перше місце - це її перше досягнення. У конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика Манащук Роксолана виборола друге місце.
/Files/images/Тарас.jpg
Наша команда разом з учнями 6-го класу брала участь в районному етапі військово-патріотичної гри «Джура».
Наш клас долучився до реалізації проектів «Від дня толерантності до року толерантності», «Рух опіки», «Зборів крокує у Європу», благодійних акцій «Від серця до серця» , «Назустріч мрії», «Подаруй посмішку».
В рамках МАН Роксолана Манащук відзначена дипломом ІІ ступеня конкурсу-захисту дослідницько-пошукових робіт серед учнів 6-8кл. за дослідження екологічного стану річки Стрипи.

/Files/images/т.м.3.jpg