А 8 клас уже сховав ключі до наукових глибин!!!

Ще один навчальний рік у стінах рідної гімназії закінчився, подарувавши нам нові, незабутні й неповторні враження. Тепер ми стоїмо перед дорогою під назвою "Твори своє майбутнє", яка простелиться у 9 класі, а відділяють нас від неї насичені емоціями літні канікули.

Незмінними залишаються імена і прізвища дітей, які одержують Похвальні листи, а саме: Грицишин Яна, Кармазин Вікторія, Кулик Тетяна та Ремез Христина. Дякуємо Вам за науковий потенціал нашого класу!!! Нових звершень!!!

На предметних олімпіадах у другому етапі восьмикласники продемонстрували також гарні результати:

українська мова і література - Кулик Тетяна (II);

математика - Грицишин Яна (III);

німецька мова - Ремез Христина (I);

фізика - Ремез Христина (II);

хімія - Ремез Христина (I);

трудове навчання - Кулик Тетяна (III);

географія - Кулик Тетяна (I);

англійська мова - Грицишин Яна (I);

біологія - Грицишин Яна (II);

інформатика - Ковбасюк Софія (I);

історія - Ковбасюк Софія (I);

Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика - Кулик Тетяна (I).

Активною була наша участь у програмі "Демократична школа", зокрема реалізація проекту "Живи доцільно - збирай роздільно!".

Неабиякими спортивними досягненнями можуть похизуватися Ковбасюк Софія,Баріда Святослав, Горпинюк Михайло, Костюк Костянтин, Стельмах Богдан.