Підсумки 2018-2019 навчального року

Наші успіхи:

/Files/images/5_2019_1e.jpg

• у 5 класі навчалося 28 учнів, з них 6 учнів – відмінники, а саме – Гнатюк Христина, Дяків Юлія, Наконечна Валерія, Павлович Віталія, Підкуймуха Анастасія, Світлик Вікторія, Дуць Валерія
  • У 6 класі навчалося 18 учні, серед яких 6 відмінників – Громик Анастасія, Мельник Наталя, Михайлишин Мар'яна, Мушинський Ростислав, Мізь Єлизавета, Костюк Дмитро.
  • У 7 класі навчалося 23 учні, серед яких 3 відмінники: Леськів Вероніка, Оленин Ірина, Худик Ростислав.
  • У 8 класі - 21 учень, серед яких 3 відмінники: Борик Алла, Берлізева Анастасія, Манащук Роксолана.
  • У 9 класі навчався 21 учень, серед яких 4 одержали свідоцтво з відзнакою: Грицишин Яна, Кармазин Вікторія, Кулик Тетяна, Ремез Христина.
  • У 10 класі навчалося 15 учнів, високий рівень знань з усіх предметів показали Грибачова Марта, Романів Олександр, Павлович Назар.
  • 11 клас закінчує 15 учнів,претендентами на нагородження золотою медаллю є: Лукачат Марта, Мельник Ірина, Полева Христина, Свята Вікторія, Янковська Варвара, на срібну – Чиж Наталія.

/Files/images/я2018_к8кл.jpg

Учні гімназії взяли участь у 16 предметних олімпіадах ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у, зайнявши 40 призових місць, з них: 20 – перших, 9 - других, 11 - третіх. Кількість перших місць порівняно з минулим роком на 6 місць більша, а з позаминулим роком - вдвічі. Результативність у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад є найвищою серед закладів ЗНЗ Зборівського р-ну.

Високі результати учні показали на олімпіадах з української мови (чотири І), англійської мови (чотири І), хімії (два І, три ІІІ), німецької мови (два І, два ІІ), історії (два І, одне ІІІ), образотворчого мистецтва (одне ІІ, два ІІІ), екології, астрономії – І місця.

У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь 11учнів і посіли 10 призових місця, серед яких –

• з історії – Борик Алла (8 кл.), вчитель Ковбасюк Я.Я.,
  • з української мови - Борик Алла(8 кл.), вчитель Ленар Г.П., Кулик Тетяна( 9 кл.), Грибачова Марта (10 кл.), Полева Христина (11кл.), вчитель Нечай Г.Я;
  • з географії – Кулик Тетяна( 9 кл.), вчитель Петльована М.А.;
  • з математики – Грицишин Яна, вчитель Мельник М.В.;
  • з англійської мови - Грибачова Марта (10 кл), Свята Вікторія(11кл.),вчитель Білогурська І.М.
  • з німецької мови - Ремез Христина(9 кл.), вчитель Редька Н.І.
/Files/images/я2018_дл2.jpg
На IV (Всеукраїнському) етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика Грибачова Марта посіла І місце (вчитель Нечай Г.Я.).
Серед розмаїття інтелектуальних змагань найбільш вагомими, після Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, є конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів в Малій Академії наук.
У 2018/2019 н.р. 35 учнів Зборівської гімназії займалося науково-дослідницькою роботою. Головна мета цієї роботи – підвищення науковості освіти, формування наукового мислення учнів.
На ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН, одержали 7 призових місць: І місце – 1, II місце – 2, III місце – 4. На ІІІ етапі перше місце здобула Янковська Варвара, Полева Христина була учасницею цього етапу.
Вчителі, які дійсно приділяють увагу роботі з обдарованими дітьми, є науковими керівниками, демонструють якісну підготовку до контрольних робіт: Ковбасюк Я.Я., Ключник Н.С., Ленар Г.П.
/Files/images/20190114_203956.jpg
Протягом навчального року проводились предметні тижні з різних навчальних предметів, що дали можливість внести цікаві заходи та прийоми у навчально-пізнавальний процес, удосконалити організаційні здібності вчителів та учнів. Під час предметних тижнів з хімії, психології, математики , української мови та літератури, історії проводились вікторини, виставки, змагання, свята, інтелектуальні ігри, конкурси дитячої творчості.
У номінації «Кращий учень гімназії» у молодшій віковій групі перемогла., учениця 4 (8) класу Борик Алла, у старшій вікові групі учениця - Грибачова Марта
У номінації «Кращий класний колектив» року відзначено 8 клас.

/Files/images/v24_2.jpg