• Ви знаходитесь тут:

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.
1 ВЕРЕСНЯ - СВЯТО ЗНАНЬ

/Files/images/qym1.jpg

Зустріч зі гімназією, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/images/1.09.1996_перший_клас.jpg

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

/Files/images/IMG_0126.jpg

/Files/images/IMG_0124.jpg

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ

/Files/images/посвята_1.jpg

/Files/images/посвята_2.jpg

Свято для п'ятикласників-"першачків". Це традиційне, сімейне свято, на якому п'ятикласників урочисто приймають у лави гімназистів. На цьому святі "першачки" показують свої таланти; старшокласники вітають молодших школярів та знайомлять з традиціями гімназії.

ДЕНЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

/Files/photogallery/2/114.jpg

Учні випускного класу на один день стають "вчителями" і проводять уроки в молодших класах, намагаючись утвердитись і продемонструвати свої знання, вміння та навички.

ЛІТЕРАТУРНІ ТА ТЕАТРАЛЬНІ ВЕЧОРИ

/Files/images/12випуск.jpg/Files/images/На сцені.jpg/Files/images/Гімназія 556.jpg

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ ДІЙСТВА

/Files/images/a2.jpg

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. Крім того це веселі колядування, щедрування

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІ ТА СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ
/Files/images/травень 403.jpg
/Files/images/f_07.jpg

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
/Files/images/3-ій випуск.jpg

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

/Files/images/r13.jpg

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

ЛІТНІ ТАБОРИ

/Files/images/Літній табір 010.jpg