• Ви знаходитесь тут:

Перемога у І етапі захисту науково-дослідницьких робіт членів МАНу

2017-01-12

/Files/images/ман1.jpg

12 січня у Зборівській державній українській гімназії ім. Романа Завадовича відбувся І етап захисту науково-дослідницьких робіт членів МАНу.

Наш заклад представляли учні 9-11 класів, які працюють у різних секціях МАНу. Вони написали контрольні роботи з базових дисциплін.. Далі був захист науково-дослідницьких робіт.

Запотічна Зоряна ,учениця 9 класу, досліджувала «Художній простір «Саду божественних пісень Григорія Сковороди», Полева Христина, учениця 9 класу – «Образ Зборівської битви у творах українських письменників», Свята Вікторія- «Топоніми Зборівського району» (секція української мови і літератури). Лукачат Марта, учениця 9 класу, запропонувала увазі журі науково-дослідницьку роботу «Кароль Ліпінський, життя і творчість видатного композитора», Баліцький Дмитро, учень 11 класу , захищав роботу «Суспільно-політичні зміни на західноукраїнських землях в 1939-41 рр.на прикладі Зборівського району», Романів Тетяна, учениця 11 класу, – «Зміна статусу жінки на західноукраїнських землях у міжвоєнний період»(секція історії). Завербна Ірина, учениця 11 класу, - «Народна вишивка як вид декоративно-прикладного мистецтва» (секція мистецтвознавство).

Всі вони братимуть участь у ІІ етапі захисту науково-дослідницьких робіт членів МАНу. То ж бажаємо їм успіху!

/Files/images/ман3.jpg

/Files/images/ман2.jpg