З днем народження тебе, Кобзарю!

2017-03-09

/Files/images/Шевченко 333.jpg

У гімназії святкують Шевченківські дні.

Програма «Найвідоміший українець» насичена різними формами робіт.

Розпочався тиждень флешмобом « Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…», під час якого гімназисти і педагоги спільно прочитали «Заповіт» Т.Г. Шевченка.

У холі представлено експозиції: «У полоні Генія», «Невідомий Шевченко», «Сторінками перекладів», а також виставку учнівських ілюстрацій до творів поета «І оживе добра слава…».

Стіни та двері класів і кабінетів прикрашають афоризми, що належать перу митця. Кожний влучний вислів – це певний виразник духу класного колективу.

Гімназисти продовжили випуск святкових буклетів «Поетична паланка Шевченка».

Учні 5-10 класів взяли участь у Міжнародному флешмобі «GlobalShevchenko» та опублікували селфі в соціальних мережах, зокрема на офіційній сторінці у facebook.

У день народженняТараса Шевченка, 9 березня, гімназисти читали поезії-дарунки під час вільного мікрофону.

Для любителів кіно впродовж тижня працює літературний кінозал «І повіє огонь новий…».

/Files/images/Шевченко 222.jpg/Files/images/шевченко 111.jpg