Творимо школу майбутнього

2017-04-25

25 квітня педагоги гімназії мали можливість відвідати майстер-клас в рамках проекту Миколи Більчука «Екологія свідомості», запропонований Тернопільським Центром східних культур. Отримані теоретичні знання та практичні навички допоможуть педагогам в осучасненні методів роботи з учнівською молоддю. Даний проект передбачає активне залучення дітей та молоді до різних видів діяльності, мотивованих на розвиток у них критичного мислення, здібностей та нахилів як передумови формування успішної та творчої особистості.

Педагоги також збагатилися досвідом виховання молоді в інших країнах та формування у молодого покоління навичок здорового способу життя, що допоможе в активізації національно-патріотичного виховання.