Відзначаємо 75-річницю створення УПА

2017-10-11

/Files/images/Я2017_80.jpg

У рамках відзначення 75-річниці створення УПА у гімназії проходять урочисті заходи .

10 жовтня учні та вчителі зустрілись із відомим українським письменником – Василем Шклярем, автором романів про нескорених українських патріотів. Затамувавши подих, присутні у залі слухали уривки, які натхненно та щиро читав письменник. Переповнені враженнями, ми мали можливість отримати автограф Василя Шкляра і поспілкуватись з ним. Погодьтеся – це неперевершено, бо не кожного дня бачимо легенду українського слова.

У середу, 11 жовтня, у гімназію завітав гість. Учні мали можливість поспілкуватись із викладачем ТНПУ ім. В. Гнатюка Старкою Володимиром Васильовичем. Пан Володимир розповів старшокласникам про витоки і формування Української Повстанської Армії на західноукраїнських землях, її діяльність і внесок у розбудову української державності.

Молоде покоління має пам'ятати та завдячувати героям, які ціною власного життя відстояли незалежність нашої держави.

/Files/images/Я2017_79.jpg