Батьківські збори

2017-10-26

/Files/images/я2017_з4.jpg

У четвер, 26 жовтня, відбулися загальногімназійні батьківські збори. Директор гімназії Ковбасюк Ярослава Ярославівна прозвітувала про роботу в 2016-2017 н.р., зокрема зупинившись на детальному аналізі навчальних досягнень учнів, різних форм позаурочних заходів, а також дала детальну інформацію про використання коштів, спрямованих на поточний ремонт приміщення. Роботу директора батьки відзначили відмінною оцінкою.

/Files/images/я2017_з3.jpg

Ленар Г.П, заступник директора з навчально-виховної роботи, ознайомила батьків із основними принципами Нової української школи та розповіла про напрямки роботи у цьому навчальному році.

Кохан Н.М, заступник із виховної роботи, закликала батьків до активної співпраці у вихованні успішного учня, особистості, громадянина, патріота.

/Files/images/я2017_з2.jpg

/Files/images/я2017_з1.jpg