День української писемності

2017-11-09

/Files/images/я2017_дп2.jpg

День української писемності у Зборівській гімназії пройшов дуже цікаво. Учні 5-11класів взяли участь у І етапі ХVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який сприяє утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед української молоді, виховує повагу до культури i традицій українського народу.

/Files/images/я2017_дп1.jpg

Старшокласники долучилися до написання сімнадцятого Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності “Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета”. Учні у вишиванках, очікування , вступне слово Олександра Авраменка, доцента Київського університету ім. Б. Грінченка, автора підручників і посібників із української мови – все це створило неповторну атмосферу свята.

На перервах між уроками звучали українські пісні, а учні охоче брали участь у веселих, енергійних бансах .