Говоримо про актуальне

2017-11-10

/Files/images/я2017__1jpg.jpg

До гімназії завітала наша колишня учениця Мар’яна Боросюк. Зараз вона студентка 5-го курсу хіміко-біологічного факультету. 9 листопада учні 5-го та 8-го класів мали змогу обговорити з Мар’яною проблеми утворення та утилізації сміття.

Було цікаво дивитися пізнавальний мультфільм про життя пластикових пляшок, потім гімназисти вирішували екологічні завдання у групах, а на завершення Мар’яна запропонувала тематичну мультимедійну презентацію.

/Files/images/я2017__2jpg.jpg

У п'ятницю, 10 листопада, дівчина провела урок з учнями 7 класу "За життя без сміття". Гімназисти активно брали участь в обговоренні, шукали правильні відповіді та ставили запитання, з легкістю розв'язували тестові завдання.

/Files/images/я2017__5jpg.jpg

/Files/images/я2017__3jpg.jpg

Дуже приємно було бачити Мар’яну у ролі вчителя, вона успішно провела урок і відзначила допитливість та цікавість гімназистів.