Пам'ятаємо свою історію

2017-11-24

/Files/images/я2017_рг.jpg

Кінець листопада для українців знаменується, на жаль, трагічними подіями не тільки минулого, але й сьогодення.

У вівторок, 21 листопада, гімназисти вшановували пам'ять Героїв Майдану. «Пам’ятаючи своє минуле, ми творимо своє майбутнє», - такий висновок зробили учні, відзначаючи четверту річницю Революції Гідності, яка об’єднала весь український народ навколо високої мети – захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина. Кожен учасник пам’ятної ходи намагався дати відповідь на питання: чим була і є революція для кожного з нас? Для когось – прогулянкою, для когось – війною. Але в першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людяності та гідності, що кардинально змінило свідомість українців. Але цей шанс дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат. На знак пам’яті про героїв Небесної Сотні та АТО гімназисти запалили свічки та в молитві згадали тих, хто віддав життя, захищаючи нашу свободу.

/Files/images/я2017_рг1.jpg

Уже традиційно остання субота листопада є Днем пам’яті жертв Голодоморів в Україні. У п’ятницю, 24 листопада, у нашій гімназії відбулися години скорботи. Учні переглянули фільм «Україна – забута історія. Голодомор» та висловили свої враження і переживання. Гімназисти долучилися до поминального заходу біля пам’ятного знаку «Жертвам комуністичного режиму».

/Files/images/я2017_дпг1.jpg/Files/images/я2017_дпг2.jpg