Допомога бійцям АТО

2017-12-05

/Files/images/ato_2017_1.jpg

Сьогодні, 5 грудня , в гімназії відбувся збір продуктів харчування для бійців АТО. Дякуємо всім, хто долучився до акції, ви дуже допомогли! Приємно бачити, що учні поставилися до збору смаколиків серйозно. Вони принесли багато закруток , солодощів, чаю, кави і та ін. Загалом було зібрано 14 (!) ящиків з продуктами. Також ми дуже вдячні тим, хто приносив листи, малюнки та вітальні листівки, адже саме це найбільше підтримують їх там, на передовій, далеко від дому.

/Files/images/я2017_вол1.jpg

Цей збір - найменше, чим ми можемо віддячити бійцям за їхню сумлінну та вірну боротьбу за Україну, за те, що над нашими головами не свистять кулі , за те, що ми можемо спокійно жити тут, знаючи, що наші життя охороняють наші солдати. Дякуємо вам !

Чорній Інна, учениця 5(9 класу)