Світ науки і творчості

2017-12-06

/Files/images/pero.jpg
Завершується ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учні гімназії мають значні здобутки.
Англійська мова
  • Полева Христина (10 клас) – І-е місце (вчитель Білогурська І.М.)
  • Грибачова Марта ( 9 клас) – І -е місце (вчитель Білогурська І.М.)
  • Грицишин Яна ( 8 клас) – І-е місце (вчитель Білогурська І.М.)
Математика
  • Бурдик Володимир (10 клас)-І-е місце(вчитель Паньків Г.С.)
  • Грицишин Яна (8 клас) –ІІІ-є місце (вчитель Мельник М.В.)
  • Панас Костянтин (6 клас)- ІІ-е місце (вчитель Мельник М.В.)
Українська мова
  • Борик Алла ( 7 клас) –І-е місце (вчитель Ленар Г.П.)
  • Кулик Тетяна( 8 клас) –ІІ-е місце (вчитель Нечай Г.Я.)
  • Грибачова Марта ( 9 клас) - ІІ-е місце (вчитель Нечай Г.Я.)
  • Полева Христина (10 клас) -І-е місце (вчитель Нечай Г.Я.)
  • Бас Вікторія (11 клас)- ІІІ-є місце (вчитель Нечай Г.Я.)
Німецька мова
  • Брона Уляна ( 10 клас)-І-е місце (вчитель Якубець Н.І.)
  • Романів Олександр ( 9 клас) - ІІІ-є місце (вчитель Якубець Н.І.)
  • Ремез Христина (8 клас)- І-е місце (вчитель Якубець Н.І.)
Історія
  • Янковська Варвара ( 10 клас)- І-е місце (вчитель Сухорибко М.І.)
  • Хом’як Ангеліна ( 9 клас) - ІІ-е місце (вчитель Сухорибко М.І.)
  • Ковбасюк Софія (8 клас) - ІІ-е місце (вчитель Ковбасюк Я.Я.)
Географія
  • Кулик Тетяна (8 клас)- І-е місце (вчитель Цвігун Т.Т.)
Хімія
  • Ремез Христина (8 клас) – І-е місце (вчитель Башуцька І.Є.)
  • Мельник Ірина (10клас) - ІІІ-є місце (вчитель Башуцька І.Є.)
Астрономія
  • Паньків Ірина (11 клас) - ІІІ-є місце (вчитель Грийцаровська І.В.)
Образотворче мистецтво
  • Брона Уляна(10 клас) - ІІІ-є місце (вчитель Хухрик А.Й.)
Трудове навчання
  • Бортник Христина (11 клас) – ІІІ-є місце (Ключник Н.С.)
  • Кулик Тетяна (8 клас) -ІІІ-є місце (Панчишин О.В.)
Мовно - літературний конкурс ім. Тараса Шевченка
  • Мельник Наталя (5 клас)- ІІІ-є місце (вчитель Ленар Г.П.)
  • Чорній Інна (9 клас)- І-е місце (вчитель Нечай Г.Я.)
  • Мельник Ірина (10 клас ) - І-е місце ( вчитель Нечай Г.Я.)
  • Бас Вікторія (11 клас)- ІІ-е місце ( вчитель Нечай Г.Я.)
Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика
  • Полева Христина (10клас) - І-е місце (вчитель Нечай Г.Я.)
  • Грибачова Марта ( 9 клас)- І-е місце (вчитель Нечай Г.Я.)
  • Кулик Тетяна ( 8 клас) - І-е місце (вчитель Нечай Г.Я.)
  • Манащук Роксолана ( 7 клас)– ІІ-е місце (вчитель Ленар Г.П.)
  • Леськів Вероніка (6 клас)– І-е місце(вчитель Нечай Г.Я.)
Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi