"Нобелівські читання"

2017-12-14

/Files/images/я2017_нч5.jpg

14 грудня, Володимир Васильович Ханас завітав до нас із особливим гостем – Юрієм Федоровичем Ковальковим, членом спілки журналістів, який є одним із організаторів "Нобелівських читань". Юрій Федорович розповів присутнім про процедуру номінування на премію, вручення її, поділився досвідом листування з нобелівським лауреатом Рональдом Хоффманом та заохотив гімназистів поспілкуватися із відомим земляком.

Учениці 10 класу - Лукачат М., Чиж Н., Янковська В. і Брона У. підготували змістовні презентації про всесвітньо відому премію і вихідців з України, які її удостоїлись.

/Files/images/я2017_чс1.jpg

У гімназії продовжує свою роботу XIV Міжнародний мандрівний фестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA». Старшокласники переглянули фільм «Боротьба Джамали». Опісля гімназисти мали можливість обговорити та поділитися своїми враженнями від перегляду. Кадри документального кіно звернули увагу учнів на порушення прав кримсько-татарського народу. Прикро, що історичні події 1944-45 рр. повторилися у ХХІ ст.