Об’єднаймо зусилля заради життя

2017-12-01

/Files/images/я2017снід2.jpg

1 грудня для гімназистів проведено цикл уроків здоров я з використанням інтерактивних методів.

Під час проведення тренінгів учні пригадали шляхи передачі та методи захисту від ВІЛ-інфекції, ознайомилися із статистикою щодо епідемічної ситуації в Україні. Було акцентовано увагу на методах діагностики та заходах профілактики захворювання.

Рольові та ситуаційні ігри дозволили відпрацювати навички оцінювання ризиків ВІЛ-інфікування в різних життєвих ситуаціях.

/Files/images/я2017снід1.jpg

/Files/images/я2017снід3.jpg

Підсумком творчої роботи учнів стало виготовлення банера «Рука друга» та символічних Червоних стрічок на знак підтримки всіх тих, хто живе з ВІЛ.

Гімназисти переконливо доводили значення одвічних моральних цінностей, що дозволяють зменшити вразливість людей в умовах епідемії та сприяють захисту прав людей, які живуть з ВІЛ.