Формуємо патріотів

2017-12-14

/Files/images/я2017_зус2.jpg

Уже стало традицією проводити дні ділової активності – своєрідні майстер-класи з участю батьків вихованців гімназії. У рамках Програми «Демократична школа» така форма роботи набуває нового забарвлення.

Під час цьогорічної творчої зустрічі з Петром Петровичем Бартошом та Петром Васильовичем Яснієм (батьками п’ятикласників) удалося реалізувати кілька цілей водночас. І Петро Петрович, і Петро Васильович брали участь у бойових діях на Сході України. Петро Васильович Ясній працює у місцевому відділенні кримінальної поліції.

Учні 5-8 класів мали нагоду спілкуватися на тему дотримання норм та правил поведінки та правової відповідальності неповнолітніх за вчинення правопорушень. Розмова викликала неабияке зацікавлення слухачів, було поставлено багато запитань, на які учні отримали вичерпні відповіді.

/Files/images/я2017_зус1.jpg

Про війну на східному кордоні України гімназисти знають багато, тому здавалося б,що додати нема що. Однак, Петро Петрович спрямував розмову в русло виховання відповідальності за те, що робимо, мужності і чесності, права і обов’язку. З уст чоловіка, який в першу хвилю мобілізації поїхав на Схід, боронив Донецький аеропорт, ці моральні чесноти звучали по-особливому. У присутніх перехоплювало подих. Всі усвідомили значення цієї зустрічі для виховання нашої молоді.