• Ви знаходитесь тут:

Урочиста академія до дня народження Романа Завадовича

2017-12-22

/Files/images/я2017_уаз11.jpeg

Сьогодні, 22 грудня, у гімназії відбулась урочиста академія, приурочена дню народження Романа Завадовича, на якій були присутні голова Зборівської міської ради Максимів Р.С., заступник голови Гараджук Я.З., батьки та учні гімназії.

/Files/images/я2017_уаз7.jpg

/Files/images/я2017_уаз5.jpg

З вітальним словом виступила директор гімназії Я.Я.Ковбасюк. Чиж Наталя та Лукачат Марта, учениці 10 класу, презентували життєвий і творчий шлях поета. Вірш «Зборів» прочитала учениця 7 класу Будник Анастасія. Поезії про рідний край, про святого Миколая декламували п’ятикласники Мельник Наталя, Мізь Єлизавета і Мушинський Ростислав.

А далі всіх полонила казка: неповторний світ героїв Романа Завадовича зачарував своїми пригодами. Учні 5-7 класів відтворили казкове дійство за мотивами творів Завадовича. Пісні у виконанні Рудої Ольги, Бардокіної Люби та Павлович Дарини дарували глядачам новорічно-різдвяний настрій.

/Files/images/я2017_уаз4.jpg

Максимів Р.С. подякував учням за їх активність та привітав усіх із прийдешніми святами. Батько Вовка Захарія, отець Віталій, побажав усім відчути справжню радість Різдва.