Фестиваль «Співдружність

2017-12-28

/Files/images/я2017_співд.jpg

У четвер,28 грудня 2017 року, наша гімназія приймала гостей. У рамках Національної програми «Демократична школа» в гімназії відбувся міжобласний фестиваль «Співдружність». На товариські змагання до нас завітали вихованці Золочівського НВК - «Школа радості» та їх наставники.

Учасників очікували цікаві та захоплюючі конкурси, логічні загадки та квести.

У змаганнях взяли участь п’ять команд, які мали подолати випробування на п'яти локаціях: «Переправа через сітку», «Людина в правовій державі», «Естафети», «Перетягування каната».

Оскільки фестиваль є частиною проекту «Граємо за права людини», спершу учасникам був запропонований до перегляду фільм, присвячений цій темі.

Завданням випробування «Переправа через сітку» було пролізти крізь імпровізовану «павутину» і потрапити з пункту А в пункт Б.

На локації «Людина в правовій державі» учасники мали продемонструвати знання прав та обов’язків, розподіливши запропоновані твердження на чотири категорії: права людини, права дитини, обов’язки дитини та булінг.

У наступних двох конкурсах-естафетах учні демонстрували свої фізичні вміння та спортивні навички.

Перетягування каната стало чудовим фіналом змагань, адже продемонструвало, що лише спільні зусилля та єднання спроможні привести до перемоги.

На завершення усі присутні виконали державний Гімн України та зробили спільне фото. Сподіваємося: ці змаганням стануть початком плідної та результативної співпраці.