Свято науки і творчості

2018-01-11

/Files/images/man_2018_2.jpg

Сьогодні, 11.01.2018 р., у гімназії стартував І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

/Files/images/man_2018_5.jpg

Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей. Основними завданнями заходу є виявлення і підтримка обдарованих учнів, залучення інтелектуально й творчо обдарованої молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

/Files/images/man_2018_4.jpg

Церемонія відкриття розпочалася з пісенного подарунка від гімназистки-восьмикласниці Олі Рудої. Розпочинаючи урочисту частину конкурсу-захисту, до юних науковців звернулась із вітальним словом начальник відділу освіти Зборівської РДА Марія Миколаївна Назарчук. Також із початком випробувань привітали учасників заступники директора гімназії Ленар Г.П. та Ключник Н.С., побажавши максимально реалізувати свої наукові та творчі здібності, гідно представити результати своїх зусиль.Учасниками І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту стали: гімназисти Лукачат Марта (10кл.), Бас Вікторія (11 кл.), Мельник Ірина (10 кл.), Янковська Варвара (10 кл.), Полева Христина (10 кл.), Чиж Наталія (10 кл.), Хом’як Ангеліна (9 кл.), а також учениця Залізцівської СЗОШ І-ІІІ ст. Войтюк Надія (9 кл.), учні Оліївської ЗОШ І-ІІІ ст. Павшик Зоряна (11 кл.), Коваль Софія (10 кл.), Романишин Богдан (9 кл.), Олійник Вадим (11 кл.), Головінська Анастасія (11 кл.) та учні Мшанецької ЗОШ І-ІІІ ст. Ціпута Аліна (11 кл.), Кравчук Михайло (11 кл.), Беднарчук Оксана (10 кл.). Слухачі МАН працювали у чотирьох секціях: історії України, історичного краєзнавства, етнології та правознавства; географії ландшафтознавства, геології, геохімії та мінералогії, гідрології; секції іноземних мов та у секції журналістики, української мови і літератури. Першим випробуванням для учасників конкурсу стало написання контрольних робіт із базових дисциплін. У наступному етапі конкурсанти захищали наукові роботи на засіданнях секцій.Вітаємо всіх учасників конкурсу із успішним виступом. Бажаємо натхнення та успіхів у подальшій дослідницькій діяльності, плідної праці та нових звершень.

/Files/images/man_2018_3.jpg

/Files/images/man_2018_1.jpg