• Ви знаходитесь тут:

Всеукраїнська конференція "Демократична школа"

2018-06-28

/Files/images/20180629_212742.jpg

26-27 червня наша гімназія взяла участь у Всеукраїнській конференції "Демократична школа". Команда презентувала історію успіху рідного навчального закладу: зміни, спрямовані на демократизацію освітнього процесу, особливості розвитку демократичного врядування, процес налагодження партнерства з батьками та місцевою громадою.

Обмін практиками впровадження демократичних змін, особливості поширення досвіду демократизації за допомогою Інтернет-ресурсів, комунікація між школами, ярмарок шкільних проектів, дискусії в групах, обговорення подальших можливостей для розвитку культури демократії в навчальному закладі, церемонія вручення сертифікатів учасникам програми - наукова зустріч, на якій нам вдалося побувати.