Новорічна хімічна феєрія

2018-12-12

/Files/images/я2018_нхф2.jpg

Учні 9 класу – слухачі Зборівської філії МАН Грицишин Я., Кармазин В., Тарнопольський А. разом із вчитель хімії та біології Башуцькою І. Є. взяли участь у практичному воркшопі з екологічної хімії на тему: «Новорічна хімічна феєрія», що проходив на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

У лабораторіях студенти та викладачі провели цікаві хімічні експерименти: «Кольорові квіти», «Хімічні змії», «Хімічний вулкан», «Золотий дощ», «Відбілювання монет», «Зелений змій» та ін.

Проте учні були не лише спостерігачами, вони мали можливість самостійно провести експерименти з біохімії, аналітичної та неорганічної хімії.

Дійство відбувалося у доброзичливій та привітній, святковій та позитивній атмосфері. Завдяки роботі у секціях МАНу учні долучаються до різних форм роботи, проявляють себе як юні дослідники та науковці. Ми дуже вдячні за організацію такого заходу.