• Ви знаходитесь тут:

Урочистості з нагоди 25-річчя Зборівської гімназії

2019-02-03

/Files/images/я2019_ззв3.jpg

Промчиться час на сірому коні,

Років тягар зваливши нам на плечі.

В якій би ви не були стороні,

Прийдіть в гімназію у цей чудовий вечір.

Тут час сьогодні владу загубив

Над пам’яттю і душами людськими.

Тут батьківщина всіх дитячих див,

Що ходять коридорами лункими.

В гімназію прийдіть у гості просто так,

Вона так сильно скучила за вами.

Вона рахує прожиті літа

Сумними і веселими словами.

Сумними, бо набачилась розлук,

Веселими, бо мрії не згасають.

Ви чуєте такий знайомий звук?

Це дзвоник вас зустрітись закликає.

У суботу, 2 лютого, гімназія зустрічала своїх випускників. У ювілейний рік народження нашого навчального закладу зібрався цілий рід, бо всіх нас єднає одне – маленький вогник, який ми виносимо із стін рідної альма-матер, вогник дружби, вогник любові до рідної гімназії.

/Files/images/я2019_ззв4.jpg

Із 25-річчям гімназію привітали начальник управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради Бігус М. Б., завідувач комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської РДА Колос І.Б. та голова районної профспілки вчителів Остапчук М.В.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися директор гімназії Ковбасюк Я.Я. і перший директор - Жеребецький В.В. Отець Михайло Небельський благословив учнів, педагогів, батьків та гостей на звершення задумів і планів, побажав процвітання і духовного зростання.

/Files/images/я2019_ззв1.jpg

Приємним подарунком для усіх присутніх стали виступи гімназистів: голосистий спів, запальні танці талановитої молоді нагадали колишнім учням про роки юності, проведені в стінах рідного навчального закладу.

Учасники журналістського клубу презентували фільм «Історія успіху. Гімназія - 25».

Вечір зустрічі – це вечір спогадів, який повертає у дитинство і дарує можливість на кілька годин зануритися в безтурботні шкільні будні, згадуючи дні, проведені за шкільними партами.

/Files/images/я2019_ззв2.jpg

До наступної зустрічі, шановна гімназійна родино!

/Files/images/я2019_ззв6.jpg