Ключник Надія Степанівна - учитель зарубіжної літератури, людина-оптиміст з творчою жилкою, багатою уявою та кипучою енергією. З 2017 року - заступник директора з науково-методичної роботи, з 2019 р. - заступник директора гімназії з навчально-виховної роботи.
/Files/images/Ключник Н.С..jpgВ 1995 закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут
за спеціальністю "Вчитель російської мови і літератури та української мови і літератури".
З 1999 року - вчитель зарубіжної літератури Зборівської державної
української гімназії ім. Р.Завадовича.
Категорія вища, звання - "Вчитель-методист".
Учасник обласного конкурсу "Вчитель року" у номінації "Зарубіжна література" та лауреат обласного конкурсу "Класний керівник року". Брала участь у Всеукраїнському семінарі "Допрофільна та профільна освіта: стан, проблеми, перспективи". (Виступ "Переорієнтація навчального процесу з пасивних форм на активні шляхом застосування новітніх освітніх технологій"). Співпрацює з Малою академією наук. Учні Ключник Н.С. є призерами ІІ та ІІІ етапів конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт.Нагороджена грамотами районного відділу освіти і обласної адміністрації.
Керівник методоб'єднання вчителів зарубіжної літератури у Зборівській ОТГ. Досвід роботи узагальнено у картотеці передового педагогічного досвіду ТОКІППО.
Кредо: "Учитель - це скрипаль дитячих сердець: як поведе смичком, таку мелодію і почує"(О.Б.Пашкурна)

Моя сторінка у Wiki-просторі

Для дистанційної роботи функціонує блог Надії Степанівни "Зарубіжна література" за адресою http://literaturaswitowa.blogspot.com/