/Files/images/Ковбасюк.jpg

Ковбасюк Ярослава Ярославівна - вчитель історії та правознавства із педагогічним стажем роботи 19 років.
У 1991 році закінчила Івано-Франківський педагогічний інститут імені Василя Стефаника. Свою педагогічну діяльність розпочала у ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова вчителем історії та основ правознавства, а з 1997 року працює в Зборівській державній українській гімназії ім.Романа Завадовича. З 2003 року директор гімназії.
Співпрацює з громадською організацією вчителів історії "Нова доба". Нагороджена грамотами Зборівської РДА та районної ради, відділу освіти Зборівської РДА, Тернопільської ОДА та облради, Міністерства освіти і науки України
Нагороджена нагрудним знаком "Відмінник освіти України".
Вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання"Учитель - методист".
Педагогічне кредо - "Приймай дитину з трепетом, виховуй її з любовю, випускай її вільною" (Н.Кротких).
Використовує історичне краєзнавство у співпраці з Тернопільським ТОКТВ МАН України, має дипломантів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з історії та правознавства, ІІІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції "Історичне краєзнавсво".
Призер обласного педагогічного конкурсу "Вчитель року - 1999" у номінації "Правознавство" та фіналіст Всеукраїнського педагогічного конкурсу "Вчитель року -2010" у номінації "Правознавство".

"Якщо ви мрієте про щось - значить, ви можете це здійснити" Волт Дісней.

Створено та активно поповнюються авторські блоги Ярослави Ярославівни

Сторінка у Wiki-просторі

Кiлькiсть переглядiв: 285

Коментарi